Підтримати

Поза конкурсом ще 8 кандидатів до антикорсуду. Попереду ще одне засідання

Щойно закінчилось передостаннє спільне засідання Громадської ради міжнародних експертів та Вищої кваліфікаційної комісії суддів щодо 9 кандидатів. За його підсумками ще 6 сумнівних кандидатів виключили з конкурсу до Вищого антикорупційного суду, двоє — відмовилися від участі самі, ще одного кандидата залишили в конкурсі.

Так, сьогодні з конкурсу виключили Олесю Ковтуненко, Юрія Крутія, Тетяну Круценко, Андрія Сала, Сергія Федяєва та Андрія ЯковенкаРуслан Бондарчук та Мар’ян Головчак самі відмовилися від подальшої участі у конкурсі та не прийшли на спільне засідання. Продовжує участь у конкурсі кандидат Володимир Воронько.

Нагадаємо, раніше Громадська рада міжнародних експертів висловила свої сумніви щодо 49 кандидатів з 113, які успішно склали іспити.

За підсумками п’яти спільних засідань ГРМЕ та ВККС з конкурсу вибули 40 кандидат, продовжили участь — 7. Останнє спільне засідання ВККС та ГРМЕ відбудеться 28 січня щодо ще двох кандидатів.

Кандидати мали можливість прокоментувати сумніви щодо їхньої доброчесності та професійності, висловлені міжнародними експертами, а також відповісти на додаткові запитання.

Останнє спільне засідання ВККС та ГРМЕ відбудеться 28 січня щодо двох кандидатів. Початок засідання о 9.30 за адресою м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Депутати повернули покарання за незаконне збагачення
Кабмін визначив членів Конкурсної комісії, яка обиратиме нового голову НАЗК
Президент підписав закон, який перезавантажує НАЗК та відкриває декларації керівництва СБУ

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності