Підтримати

Порошенко підтримав антикорупційний порядок денний

Президент України підтримав антикорупційний порядок денний, запропонований громадськими організаціями. Про це він заявив під час зустрічі із громадськими активістами у суботу 6 квітня. Серед запрошених була виконавча директорка Центру протидії корупції Дар’я Каленюк. 

Президент України Петро Порошенко заявив про необхідність “перезавантажити” НАЗК та САП, позбавити СБУ та інші правоохоронні органи функцій економічних розслідувань та створення нової служби фінансових розслідувань.

“Порошенко підтримує необхідність перезавантажити НАЗК та САП. Найближчим часом від імені коаліції громадських організацій ми надішлемо президенту тексти законопроектів з нашим баченням такого перезавантаження”, — зазначила Дар’я Каленюк.

Порошенко також заявив, що  підтримує главу НАБУ Артема Ситника, “хоча має зауваження щодо роботи органу”.

На початку передвиборчої гонки ці вимоги до кандидатів представили більше 20 ключових громадських організацій.

Крім Петра Порошенка антикорупційний порядок денний уже підтримали Володимир Зеленський, Юлія Тимошенко, Анатолій Гриценко та ще 4 кандидати.

***

Хто із кандидатів підтримав антикорупційний порядок денний та які громадські організації долучилися: http://anticoragenda2019.org.ua/

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Комітет Ради визначився з новими кандидатами у комісію з обрання керівника САП від ОПЗЖ, Довіри та Слуг, які знову не відповідають закону

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності