Поліція не вважає криміналом підробку документів на 600-мільйонному тендері на ремонт Шулявського мосту

Печерська поліція м. Києва повідомила, що не бачить криміналу в тому, що компанія, пов’язана із народним депутатом Максимом Микитасем, подала підроблені документи на тендер з реконструкції Шулявського мосту в столиці. Вартість ремонту мосту склала майже 600 млн грн.

Про це йдеться у відповіді Печерського управління поліції м. Києва Центру протидії корупції. “На підставі зібраних матеріалів перевірку по Вашому зверненні припинено, в зв’язку з відсутністю будь-яких ознак кримінального правопорушення”, –  зазначено у відповіді.

Річ у тім, що юристи ЦПК надіслали заяву про злочин до Національної поліції України з підтверджувальними фактами підробки документів під час проведення тендеру на ремонт Шулявського мосту. Мова йде про учасника закупівлі ТОВ “Спецбуд-Плюс”, який подав довідку начебто від ДП “Державний будівельний комбінат” Управління справами Апарату Верховної України. Згодом держпідприємство саме визнало, що такої довідки фірмі не надавало.

Така відповідь свідчить про те, що справу просто-напросто закриють або вже закрили. Це показує, що в нас можна підробляти офіційні бланки, документи для тендерів і ніякого порушення правоохоронці в цьому не побачать, а відповідно – покарання також не буде”, – коментує юрист ЦПК Денис Свириденко.

Окрім того, поліція охарактеризувала заяву про злочин “зверненням громадян” та перекинула справу на дільничних інспекторів, які, наприклад, займаються побутовими крадіжками, а не підробкою документів у тендерах на сотні мільйонів гривень. Нагадаємо, Центр протидії корупції оскаржував закупівлю КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва” на реконструкцію  Шулявського мосту за 598,50 млн грн. Згодом прокуратура Києва №6 повідомила про відкриття кримінального провадження. Також ЗМІ з’ясували, що ця компанія та фірма-переможець пов’язані із відомим столичним забудовником та нардепом Максимом Микитасем, який є добрим знайомим мера Києва Віталія Кличка.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Міноборони вперше за час великої війни провело відкриті закупівлі їжі для ЗСУ. Як і прогнозував ЦПК, відомі рітейлери не змогли взяти в них участь, а частину тендерів виграли старі постачальники
Міноборони опублікувало тендери на харчування для ЗСУ на 24 млрд грн. Через вимоги тендерів рітейлери все ще не зможуть в них перемогти

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності