Після звернення Центру протидії корупції НАЗК перевірить, куди поділися елітні автомобілі Дубінського

Become a Patron!

Національне агентство з питань запобігання корупції у відповідь на звернення Центру протидії корупції почне перевіряти, куди зник з реєстрів майже весь автопарк народного депутата Олександра Дубінського, який перебуває під санкціями США.

На початку липня парламентар повідомив про суттєві зміни в майновому стані. Він отримав понад 1 млн грн за “відчуження рухомого майна”. Перед цим Дубінський на своїй сторінці в Instagram оприлюднив фото з підписом: “Прощайте, старые кубики. Ждём новые”. На світлині депутат стоїть на фоні “кубика” – автомобіля Mercedes-Benz G 55. 

Однак переконатись у продажі саме цього авта чи якогось іншого з колекції депутата не вдалося. 

У вересні аналітики нашого проєкту pep.org.ua виявили, що в реєстрах “зникли” ще кілька автомобілів, які належали Дубінському, – два Mercedes, BMW Alpina, Cadillac Escalade та Porsche Carrera сумарною ринковою  вартістю приблизно 5 450 000 грн.

На сьогодні автопарк підсанкційного нардепа складається лише з Toyota Land Cruiser та нещодавно придбаного “Запорожця”. 

Ми вважаємо, що Дубінський порушив частину 4 статті 52 Закону про запобігання корупції, яка зобов’язує депутата повідомляти про суттєві зміни в майновому стані. 

Дубінський неодноразово звертав на себе увагу Центру протидії корупції. Наприклад, за нашою заявою Офіс генпрокурора відкрив справу проти депутата через легалізацію та несплату податків. А ще ми нарахували 29 зашкварів Дубінського під час роботи в парламенті. Про них ми розповідаємо виборцям за допомогою проєкту “Серпом по рейтингу”.   

У січні 2021 року США запровадили санкції проти Дубінського після звернень ЦПК. Його американські активи та рахунки підлягають блокуванню. Крім того, він не має права на в’їзд до Штатів.

Через кілька тижнів після цього YouTube заблокував канал Дубінського.

Більше про активи та антиукраїнську діяльність близького соратника олігарха Ігоря Коломойського можна почитати на сторінці нашого проєкту Visaban.

Поділитись новиною

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності