Підтримати

Підсумкова заява орг.комітету акції “Велика політична реформа”

З трьох наших вимог конкретні кроки зроблені тільки по одному – недоторканності.

Законопроекти по недоторканності відправлені до Конституційного суду. Через місяць, максимум два, закон повинен повернутися в парламент і на наступній сесії бути схваленим. Що стосується нових законів про вибори, нам вдалося змусити парламент вперше за три роки взятися за їх розгляд. Маємо домагатися результатів через два тижні.

Ми вимагаємо прийняття нового виборчого закону на нинішній парламентській сесії.

Повний провал по третьому пункту – президент відмовився вносити в парламент законопроект про Антикорупційний суд. Глава держави виявився єдиним політиком, який не тільки проігнорував нашу акцію, а й знехтував її вимогами.

Ми вимагаємо від президента невідкладно подати законопроект про утворення антикорупційного суду згідно ж рекомендаціями Венеційської комісії на основі законопроекту #6011.

Нам потрібно продовжувати боротися за наші вимоги.

Рух нових сил Михайла Саакашвілі ухвалив рішення залишатися з людьми у наметовому містечку для продовження мирної акції протесту.

Всі інші учасники акції продовжують домагатися виконання наших вимог власними методами.

Усі наші досягнення стали можливими завдяки підтримці людей, що вийшли на акцію протесту.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
ПРЕСРЕЛІЗ — Недекларування Труханова: одеський мер зберігав у ексдружини пістолет і мамині гроші, хоча нібито не живе з нею
АНОНС — Коридор з фото Революції Гідності. Активісти нагадають членам Вищої ради правосуддя, чому потрібно звільнити ініціатора розгону Майдану
АНОНС — У ВАКС почнуть досліджувати докази у справі про недекларування Труханова

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності