Підтримати

Переможцем конкурсу на посаду голови Держлікслужби став Роман Ісаєнко

19 лютого Національне агентство України з питань державної служби обрало переможцем конкурсу на посаду голови  Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками виконувача обов’язків голови Держлікслужби Романа Ісаєнка.

Другим кандидатом за результатами конкурсу став заступник директора з розвитку бізнесу за кордоном ТОВ «Долфі-Україна» Костянтин Сич.

Тепер Кабінет міністрів України повинен призначити керівника Держлікслужби після проведення спецперевірки.

Якщо протягом року посада голови Держлікслужби знову стане вакантною або якщо переможцю Роману Ісаєнку відмовлять за результатами спецперевірки, другий кандидат Костянтин Сич зможе очолити Держлікслужбу.

Напередодні конкурсу Центр протидії корупції проаналізував інформацію про кандидатів. В обох є чимало розбіжностей у деклараціях та сумніви щодо майна.

Роман Ісаєнко не вказав жодних доходів своєї матері, яку зазначив у своїй декларації. Ще він не задекларував жодного житла у 2016 році та вказував різні дати набуття і вартість свого автомобіля. Ще Ісаєнко був помічником депутата Київської обласної ради від Партії Регіонів Олега Ременника, який наразі керує Київським обласним онкодиспансером.

Костянтин Сич працює заступником директора компанії, проти якої відкрита кримінальна справа щодо умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Він не зазначив у своїй декларації, за які кошти придбана квартира його сина. У 2018 році доходи сім’ї Сича становили лише 122 тис грн, але це не завадило йому придбати авто за 150 тис грн. Крім того Сич не вказав у своїй декларації нерухомість та мережу аптек, які ймовірно йому належать.

Держлікслужба відповідає за контроль якості та безпеки ліків, ліцензування їх виробництва, імпорту, та торгівлі, а також за обіг наркотичних засобів, психотропних речовин та протидії їх незаконному обігу.

Колись вона була підпорядкована Міністерству охорони здоров’я (МОЗ), але за часів Віктора Януковича службу підпорядкували Кабміну.

Кабінет міністрів України оголосив конкурс на посаду керівника Держлікслужби 30 січня 2019 року.

Раніше 21 листопада 2010 Уряд звільнив Наталію Гудзь, яка на посаді керівника Держлікслужби протизаконно забороняла вакцини проти туберкульозу, гепатиту В, поліомієліту, дифтерії та правця.

2016 року Центр протидії корупції попереджав про ризики від призначення Наталії Гудзь та її першого заступника Владислава Цілини.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Активісти закликають “Слугу народу” не призначати до керівництва медкомітету осіб, пов’язаних із махінаторами часів Януковича
Хто регулюватиме ринок ліків: бізнесмен з “ЛНР” чи ексфінансистка з агентства Каськіва
ЦПК виграв у суді справу в ексрадника Богатирьової

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності