Підтримати

Печерський суд зобов’язав столичну прокуратуру розслідувати квартири Насірова

Печерський районний суд Києва задовольнив скаргу Центру протидії корупції та зобов’язав прокуратуру міста Києва внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо незадекларованої нерухомості голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, та розпочати досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ст. 366-1 Кримінального кодексу України.

“У заяві про злочин, направленої до Шокіна, ми вимагали порушити провадження за ст. 366-1 Кримінального Кодексу – декларування недостовірної інформації. Тобто, тепер столична прокуратури має почати досудове розслідування саме за цією статею, а не за будь-якою іншою – на власний розсуд”, – пояснює Андрій Савін, юрист Центру протидії корупії. “Київська прокуратура, куди перекинули нашу заяву про злочин, має внести ці відомості до Реєстру, але ми сподівємося, що розслідувати справу будуть детективи Антикорупційного бюро, адже Насіров – їх клієнт” – каже юрист.

Відповідно до чинного Кримінального Кодексу України, “подання завідомо недостовірних відомостей у декларації “карається позбавленням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років”.

Як відомо, раніше, Апеляційний суд Києва зобов’язав Печерський райсуд столиці переглянути своє рішення, яким той відмовився зобов’язати прокуратуру міста Києва розпочати провадження щодо незадекларованих квартир голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Довідково:

  • Перший заступник Голови ДФС України Білан С.В. відмовив Центру протидії корупції у наданні результатів майнової перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”, а також перевірки декларації за 2014 рік Насірова Р.М., та повідомив, що висновок про перевірку Насірова Р.М. скеровано до Секретаріату Кабінету Міністрів України.
  • Голова Нацдержслужби Ващенко К.О. також відмовив у наданні акту за результатами службової перевірки Нсірова, який “спрямовано до Кабінету Мінстрів України для розгляду та прийняття рішення”, проте повідомив, що “під час службового розслідування враховано інформацію про наявність у Насірова Р.М. ще однієї не задекларованої нерухомості в м. Лондон”.
Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Поліція Авакова зливає справи щодо підпалу будинку Шабуніна та гранат під дверима його рідних. Пояснюємо як
Обленерго, підприємства Укрспирту та хлібокомбінати: що держава хоче продати 2021 року
Вища рада правосуддя звинуватила суддів ВАКС у порушеннях, ще навіть не розглянувши справу щодо них

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності