“Пацаны, надо вот эта правочка и по пятерочке”: у справі Юрченка почали досліджувати аудіозаписи розмов

Цього тижня Вищий антикорупційний суд почав досліджувати записи оперативно-розшукових заходів у справі колишнього “слуги народу” Олександра Юрченка, пише “Судовий репортер”.

Під час засідання були оприлюднені аудіозаписи спілкування іншого обвинуваченого – неофіційного помічника Юрченка Івана Фіщенка з агентом НАБУ і нардепом від “Слуги народу” Олегом Дундою.

Діалоги доволі чітко розповідають нам про світоглядні цінності фігурантів справи.

Ось що казав Фіщенко в одній з розмов: “Откуда законопроекти беруться? Депутати пишуть?! Забудь… Товарищ депутат-лоббист тоже мутные схемы всякие, как мы… Для людей мутные, а так это лоббирование бизнес-интересов. Говорит, надо закон о лоббизме, чтоб мы платили налоги, чтоб все к нам ходили. Потом, как прочитал, что они придумали в закон о лоббизме: “Ну вас на х..й”. Я лучше приду и скажу: “Пацаны, надо вот эта правочка и по пятерочке. Сколько вас? Десять человек? Пятьдесят! Я говорю семьдесят. Двадцать себе и по пятерочке вам. Да? Да! Все”.

Один з діалогів відбувався після дня народження депутата Юрченка. Детектив НАБУ запитував у Фіщенка, чи можна принести на зустріч пляшку віскі, щоб відсвяткувати. Той відповів, що Юрченко буде не проти.

Записи розмов самого депутата в суді оприлюднять пізніше. За даними обвинувачення, минулого року підозрювані Юрченко та його неофіційний помічник Іван Фіщенко отримали у детектива, який працював під прикриттям, 13 тисяч доларів за те, щоб внести в Раду законопроєкт про зміни до законодавства щодо переробки твердих побутових відходів.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Труханов під вартою. Меру Одеси обрали запобіжний захід у справі заводу «Краян»

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності