Підтримати

Парламент вирішив запросити експертів Венеційської комісії для роз’яснень про антикорсуд

Голова Верховної Ради та представники парламентських фракцій і груп вирішили запросити представників Венеційської комісії для роз’яснень рекомендацій комісії та підготовки Закону «Про Вищий антикорупційний суд» до другого читання.

Це відбулося 25-27 березня у Швейцарії під час наради між представниками всіх фракцій та груп Верховної Ради щодо реформи Парламенту, а також за головуванням Андрія Парубія та за посередництвом колишнього Президента Європарламенту Пета Кокса. Однією з ключових тем обговорення стало створення Вищого антикорупційного суду в Україні.

Нагадаємо, що 1 березня депутати ухвалили в першому читанні внесений Президентом законопроект про Вищий антикорупційний суд. Наразі законопроект готується до другого читання. Вимогою громадськості та міжнародних експертів є врахування рекомендацій Венеційської комісії, зокрема право вето для міжнародних експертів.

Висновки, прийняті під час наради у Швейцарії 25-27 березня 2018:

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
ПРЕСРЕЛІЗ — Недекларування Труханова: одеський мер зберігав у ексдружини пістолет і мамині гроші, хоча нібито не живе з нею
АНОНС — Коридор з фото Революції Гідності. Активісти нагадають членам Вищої ради правосуддя, чому потрібно звільнити ініціатора розгону Майдану
АНОНС — У ВАКС почнуть досліджувати докази у справі про недекларування Труханова

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності