Підтримати

ВІДЕО — Оголошений у розшук нападник на Шабуніна спокійно розгулює Урядовим кварталом у Києві

Сьогодні 22 грудня близько 18.00 голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін та виконавчий директор Дар’я Каленюк зустріли Ростислава Федорка, який у липні 2018 напав на Віталія під стінами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Ми звернулися до Національної поліції та розповіли про цю зустріч. Надіємось, це допоможе їм зловити Федорка, якого оголосили в розшук МВС.

Нагадаємо, що 5 місяців тому 17 липня 2018 під стінами САП Федорко та ще один молодик облили Віталія Шабуніна зеленкою. Через це Віталію діагностували хімічні опіки обох очей.

17 липня, коли активісти прийшли на акцію “Холодницький, пакуй рюкзак  і на вихід” під стінами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури їх вже чекав контрмітинг на чолі з Іллею Кивою — екс-радником міністра внутрішніх справ Аресена Авакова.

Через кілька днів після нападу активісти провели своє міні-розслідування та встановили, що один із нападників — активіст “Братства” Дмитра Корчинського Ростислав Федорко.

Згодом у вересні 2018 Федорко прийшов на акцію “Ніч на Банковій”, де люди вимагали розслідування нападів на активістів.

Ми вважаємо обурливою бездіяльність поліції та прокуратури, які лише за 5 місяців після нападу встановили, хто напав на голову правління ЦПК, а зараз не можуть чи не хочуть його затримати.  

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Zero Corruption: Центр протидії корупції оновив бренд та розширює коло діяльності
У Києві відбудеться Zero Corruption Conference –  незалежний міжнародний форум з пошуку антикорупційних рішень
Вища рада правосуддя не звільнила суддю Аблова, який 6 років тому зобов’язав беркут розігнати Майдан

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності