Підтримати

Обвинувачення проти Шабуніна політично вмотивовані — Метью Шааф, директор Freedom House в Україні

“Великий день для громадянського суспільства в Україні: судове слухання з приводу політично вмотивованих обвинувачень проти антикорупційного активіста Шабуніна та візит Веніційської комісії для оцінки законопроектів щодо неурядових організацій, які серйозно загрожують громадянському простору”.

Про це на своїй сторінці у Twitter написав Метью Шааф, правозахисник та директор представництва Freedom House в Україні.

27496107_10155243476392304_1414661431_n

Нагадаємо, що сьогодні 30 січня о 14.30, відбудеться перше судове засідання по кримінальній справі проти голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна за адресою вул. Кошиця 5, судова зала №103, Дніпровський районний суд, суддя Олена Козачук.

Нагадаємо, що голові ЦПК інкримінують ч. 2 ст. 345-1 Кримінального кодексу України, а саме завданні тілесних ушкоджень середньої тяжкості журналісту. Йому світить до 5 років позбавлення волі.

Так, з моменту початку розслідування (8 червня) пройшло 7 з половиною місяців та 5 місяців з моменту оголошення Шабуніну першої підозри (16 серпня). Нагадаємо, що напередодні завершення розслідування слідство перекваліфікувало справу з ч. 1 ст. 122 (тілесні ушкодження середньої тяжкості) на ч. 2 ст 345-1 (насильство щодо журналіста). Слідство продовжувало строки розслідування 4 рази.

Справу, відповідно до судової ухвали розслідували 10 слідчих.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Аваков намагається легалізувати негласні слідчі дії щодо ЦПК за допомогою нардепа Деркача. Заява
Хронологія переслідувань: суд допитав Шабуніна у справі про побиття псевдожурналіста Філімоненка
АНОНС — Справа Шабуніна: завтра у суді мають допитати провокатора Філімоненка

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності