Обрано голову Антикорсуду. Нею стала Олена Танасевич

Сьогодні відбулися перші збори суддів Вищого антикорупційного суду, на яких вони обрали голову Антикорсуду. За результатами таємного голосування головою ВАС стала Олена Танасевич, за неї проголосували 23 судді.

Суддя Вищого антикорупційного суду Олена Танасевич набрала найвищий бал під час конкурсу. Раніше вона працювала суддею Печенізького районного суду Харківської області.

Так, спершу антикорсудді обирали серед трьох кандидатів: судді Апеляційної палати Антикорсуду Олега Павлишина та суддів Антикорсуду Олени Танасевич та Маркіяна Галабали.

Однак жоден із них під час двох голосувань не набрав більшості голосів, тому відбулося нове.

Під час нового голосування судді вибирали між Оленою Танасевич та Ольгою Саландяк.

Антикорсуд розпочне з початку розглядати справи, які не завершили слухати в інших судах. ВАС також розглядатиме клопотання щодо проведення слідчих дій, у тому числі негласних, у справах НАБУ та САП.

Нагадаємо, 11 квітня Петро Порошенко підписав указ про призначення 38 суддів Вищого антикорупційного суду. Гарантувати їх незалежність у подальшому має Вища рада правосуддя.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Рада наблизила Україну до виконання вимог щодо кандидатства в ЄС у протидії відмиванню коштів, проте залишися проблеми
У ВР хочуть зірвати конкурс на директора НАБУ і вчергове намагаються підірвати незалежність керівників антикорупційних органів

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності