Недекларування Труханова: Антикорсуд вирішив досліджувати частину доказів за зачиненими дверима

У четвер та п’ятницю 23-24 січня у Вищому антикорупційному суді (ВАКС) відбулося два засідання у справі міського голови Одеси Геннадія Труханова. Його обвинувачують у недекларуванні 32 млн грн і 18 млн грн своєї цивільної дружини Тетяни Колтунової у 2015 і 2016 роках.

Прокурори надали суддям відеозапис обшуків у квартирі Тетяни Колтунової, а також її особисті переписки. Проте суд вирішив, що ці докази треба досліджувати без ЗМІ і вільних слухачів, бо в них, за словами Труханова і адвокатів, є речі, пов’язані з неповнолітніми дітьми і особистим життям.

При цьому прокурори переконували, що самих дітей на відео немає, там тільки кімната, де вони проживають, і їхні особисті речі. Проте суд все одно вирішив провести частину засідання закрито. 

Варто звернути увагу на те, що на минулому засіданні судді дозволили прокурорам публічно зачитати переписку Колтунової зі спільною з Трухановим донькою, хоча це теж висвітлення особистого життя. 

Раніше прокурори вже показали у суді відеозапис обшуків детективів Національного антикорупційного бюро (НАБУ) в елінгу (місце для тримання човнів) Колтунової, схожому на житловий будинок. У Колтунової знайшли пістолет «Форт» Труханова і 300 тисяч доларів його матері. 

Нагадаємо, Труханов був одруженим на Колтуновій протягом 1985-1997 років. Але протягом 2015-2016 мав спільний побут з ексдружиною, тож і декларувати її майно він був зобов’язаний.

За даними слідства, одеський мер не вніс до декларації за 2015 і 2016 роки майно на 32 млн грн і 18 млн грн відповідно. 

Майно переважно належить цивільній дружині Труханова: квартира в Одесі у 234,5 квадратного метра, дача у 560,6 квадратів, елінг (місце для зберігання та ремонту суден) площею 228,8 квадратів, два паркомісця, нежитлове приміщення у 271 квадратний метр.

***

Слідкуйте за цією та іншими справами оперативно і з поясненнями на нашому каналі у Telegram: https://t.me/fuckcorruption

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Вищий антикорупційний суд засудив ексзаступника міністра Гримчака до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності