Недекларування Гаврилової: ексголова Держаудитслужби після розлучення відпочивала з «колишнім» і користувалася його послугами

У понеділок 20 січня відбулося чергове засідання у справі про недекларування колишньою головою Державної аудиторської служби України (ДАСУ) Лідією Гавриловою майна на 4,6 млн грн за 2016 рік. Серед незадекларованого — майно колишнього чоловіка, з яким вони, за даними слідства, досі живе.

Під час засідання прокурор розповів, що колишній чоловік Гаврилової встановлював в оселі експосадовиці двері і сигналізацію вже після того, як вони розлучилися. Також він оплачував різні послуги, зокрема комунальні.

Раніше прокурор вже надав докази того, що екскерівниця Держаудитслужби їздила з колишнім чоловіком до Єгипту на відпочинок. А в її квартирі висять спільні фотографії.

Це важлива інформація, тому що це може свідчити про їхній спільний побут, який зобов’язує Гаврилову декларувати майно ексчоловіка. 

Нагадаємо, спочатку Лідію Гаврилову обвинувачували за двома статтями кримінального кодексу: незаконне збагачення і декларування недостовірної інформації. Однак Конституційний суд скасував статтю про незаконне збагачення, тому цей епізод закрили.

Гаврилова внесла недостовірні відомості до декларацій за 2015 (понад 2,86 млн грн) та 2016 (понад 4,67 млн грн) роки. Вона вказала недостовірну вартість квартири у Києві: 1,06 млн грн, замість фактичних 2,74 млн грн. Також не відображені автівка та два паркомісця, власником яких є її колишній чоловік. Слідство вважає, що, попри розлучення, Гаврилова досі має з ним сімейні стосунки.

***

Відстежуйте найгучніші справи НАБУ і САП на нашому каналі у Telegram: https://t.me/fuckcorruption

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Вищий антикорупційний суд засудив ексзаступника міністра Гримчака до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності