Підтримати

НАЗК перевірить ректора Одеського економічного університету, який приховав бізнес дружини – документ

Національне агентство з питань запобігання корупції проведе повну перевірку декларації ректора Одеського економічного університету Михайла Звєрякова, який не задекларував бізнес дружини.

Про це йдеться у відповіді НАЗК на звернення Центру протидїї корупції.

Згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, дружина ректора Наталя Звєрякова разом із депутатом Одеської міськради від “Опозиційного блоку” Оксаною Гончарук заснувала компанію з управління активами “Гіз Капітал”. Внесок Звєрякової у статутний капітал фірми склав 6 млн грн.

До кінця 2016 року Звєрякова була у співзасновниках фірми, а влітку в компанії змінилися власники. Прикметно, що депутат Гончарук у своїй декларації за 2016 рік вказала частку Звєрякової у спільній компанії (80%), а ректор одеського університету корпоративні права власної дружини не задекларував.  

У Центрі протидії корупції звернулися до НАЗК з вимогою перевірити декларацію одеського професора. Наприкінці серпня в Агентстві ухвалили рішення про проведення повної перевірки.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Венеційська комісія пропонує зобов’язати повторно подати декларації за 2020 рік, щоб уможливити покарання в’язницею за брехню у них
Рада підтримала в першому читанні ув’язнення за недекларування, рішення щодо чого раніше сфальшував Монастирський

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності