На Херсонщині нечесна компанія хотіла ремонтувати дорогу за 19 млн грн

Центр протидії корупції добився скасування тендеру на  ремонт автомобільної дороги в Херсонській області за 19 млн грн. На торгах перемогла компанія із чорного списку Антимонопольного комітету України, з якою хотіли укласти договір. 

Так, у квітні 2019 року Департамент будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської ОДА проводив закупівлю ремонту автомобільної дороги Мала Шестірня – Високопілля в Херсонській області.

За результатами аукціону 1 липня 2019 року перемогу здобуло ПП “Полтавабудцентр” .

Разом із тим, Тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету України від 19 червня 2019 року визнала ПП “Полтавабудцентр” таким, що вчиняє антиконкурентні узгоджені дії під час закупівель. Йдеться про змови на торгах. Тепер цій фірмі заборонено брати участь у торгах протягом трьох років, до червня 2022. 

Отже, на момент оголошення результатів аукціону, компанія-переможець вже була в “чорному списку”, а тому пропозицію фірми департамент Херсонської ОДА  мав відхилити.

“Відомості про те, що компанії покарані за змови на торгах можна знайти на офіційному сайті Антимонопольного комітету України. Тобто департамент Херсонськох ОДА міг легко перевірити інформацію про недобросовісність ПП “Полтавабудцентр”. Ми зверталися до департаменту Херсонської ОДА та Держаудитслужби через порушення на тендері на 19 млн грн”, — коментує юрист Центру протидії корупції Олександр Литвин. 

Після звернень активістів на  “Прозоро” з’явилася інформація про відміну торгів.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
ЦПК закликає відхилити законопроєкт, який суттєво збільшує верхній поріг для спрощених закупівель
Після звернень ЦПК “Охмадит” вирішив не купувати обладнання на 600 млн гривень у фірм з кримінальним шлейфом

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності