Микитась відшкодував 50 млн грн збитків у справі квартир для Нацгвардії

Національне антикорупційне бюро повідомило, що ексдепутат, підозрюваний в організації схеми з квартирами для Нацгвардії, відшкодував 50 млн грн збитків із 81 млн грн. Йдеться про Максима Микитася, якого після сплати відшкодування випустили із СІЗО, де він провів півроку.

За даними ЗМІ, Максим Микитась пішов на угоду зі слідством у справі про передачу квартир для Національної гвардії. Він відшкодував 50 млн грн, ще 30 млн грн стягнули із застави Микитася після порушення ним умов запобіжного заходу. 

Водночас, 2 грудня Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід новому підозрюваному у справі. Це заступник директора Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС (ДНДЕКЦ) Костянтин Дубонос. За даними слідства, він за хабар від Микитася погодився знизити інкриміновані збитки з 81 млн грн до 7 млн. Хабаром було машиномісце за 250 тисяч грн.

Під час обрання запобіжного заходу прокурор заявив, що в одній із переписок із топпосадовцями “Укрбуду” є фото паспортних даних Дубоноса, які надсилав нинішній заступник голови Офісу президента Олег Татаров для оформлення на посадовця установи МВС паркомісця-хабара. Відомо, що Татаров раніше працював в “Укрбуді”, а згодом був адвокатом фігурантів справи квартир для Нацгвардії. 

За інформацією НАБУ, у справі збиралися затримати ще одну особу, колишнього посадовця “Укрбуду”. Але планам завадила генпрокурорка Ірина Венедіктова, яка різко змінила прокурорів у справі. ЗМІ повідомляють, що цим затриманим мав стати сам Олег Татаров. 

Нагадаємо, що розслідування щодо Микитася вже завершене. З матеріалами знайомляться обвинувачені і адвокати, після чого провадження розглядатиме Антикорупційний суд.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Труханов під вартою. Меру Одеси обрали запобіжний захід у справі заводу «Краян»

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності