Підтримати

Ми повертаємося у Telegram. Стежити за топсправами НАБУ/САП тепер можна на каналі Центру протидії корупції

Центр протидії корупції (ЦПК) повертається до Telegram. Ми відновлюємо роботу каналу, де оперативно і вичерпно розповідатимемо про найгучніші корупційні справи, якими займатиметься новостворений Вищий антикорупційний суд (ВАС). Переходьте за посиланням: https://t.me/fuckcorruption 

Від 5 вересня почав працювати ВАС. На суд, який суспільство чекало роками, покладено велику відповідальність. Він розглядатиме сотні справ, які стосуються корупції у вищих ешелонах влади. 

Аби повідомляти суспільство про хід та результати справ, ЦПК відновлює роботу каналу у Telegram, де публікуватимуться оперативні дані про судові засідання та інші дотичні, але важливі події у справах.

Ми коротко, але лаконічно пояснюватимемо значення того, що відбулося на засіданні, допомагаючи журналістам, активістам і зацікавленим громадянам не пропустити найважливіше і отримати оперативний аналіз. 

До ВАС перейдуть справа екснардепа Миколи Мартиненка, обвинуваченого в організації схеми на 700 млн грн, бурштинова справа колишніх депутатів Борислава Розенблата і Максима Полякова, скандальна справа ексглави Державної фіскальної служби Романа Насірова тощо. 

Пізніше, після закінчення розслідування, до Антикорупційного суду перейдуть не менш резонансні справи, такі як енергетична схема “Роттердам+” і багатомільйонні махінації щодо квартир для Національної гвардії, справа стосовно колишнього головного поліцейського Одещини Дмитра Головіна тощо.

Крім того, апеляційна палата ВАС переглядатиме вироки у справі Труханова та щодо Фірташівського директора Запорізького титано-магнієвого заводу Володимира Сивака

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності