Логвинський програв у Верховному суді. Він просив закрити справу на 54 млн гривень збитків

Колишній народний депутат Георгій Логвинський зазнав поразки у своїй спробі поховати через Верховний суд справу Золотого мандарину зі збитками в 54 млн гривень. 

Його дружина є суддею Європейського суду з прав людини. В інституції пояснили, що Логвинський як її найближчий родич має імунітет. Відповідно, його не можна навіть розслідувати без дозволу ЄСПЛ.

Ексдепутат намагався за допомогою маніпуляцій з роз’ясненням ЄСПЛ захистити інших підозрюваних

За даними слідства, у вересні 2013 року представниця ТОВ “Золотой Мандарин Ойл” підготувала та надіслала до Європейського суду з прав людини заяву про стягнення з державного бюджету України понад 54 млн грн невиплаченої заборгованості з боку напівдержавного товариства “Київенерго” за зберігання мазуту.

Слідство вважає, що колишній народний депутат домовився з керівництвом Міністерства юстиції України та урядовим уповноваженим у справах ЄСПЛ, за сприяння якого підготували декларацію про дружнє врегулювання спору. Про це свідчило листування, здобуте детективами в рамках розслідування, а також показання окремих свідків у справі. 

У лютому 2016 року Міністерство юстиції, ймовірно, безпідставно перерахувало “Золотому Мандарину” понад 54 млн грн.Підозри оголосили шести фігрурантам. Серед них колишня перша заступниця міністра юстиції Наталія Бернацька, колишній урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Борис Бабін, директор приватної компанії Фелікс Козаков та три особи, наближені до Логвинського, якого слідство вважало ймовірним організатором схеми.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Пропозиція на 22 мільйони: що сказав Микитась на записах НАБУ і чому там прозвучали прізвища Татарова, Симоненка та Стефанішиної
Антикорупційний суд вперше розгляне питання конфіскації активів російського олігарха

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності