Підтримати

Літній інтенсив: аналітика, що впливає на антикорупційну політику

Міжнародні експерти навчатимуть укрїнських колег досліджувати корупцію та писати аналітику для ухвалення виважених суспільно-політичних рішень.

У серпні в Києві відбудеться тижневий курс з дизайну та написання дієвої аналітики у сфері протидії корупції, розроблений Міждисциплінарним науково-освітнім центром протидії корупції в Україні Національного університету «Києво-Могилянська академія» – ACREC.

Міждисциплінарний літній інтенсив буде корисним для представників антикорупційних органів та громадських організацій, які займаються аналізом впливу політики, прикладними дослідженнями у сфері корупції, помічників народних депутатів, студентів старших курсів та аспірантів, які планують науково досліджувати корупцію.

Протягом тижня троє запрошених лекторів навчатимуть всього 20 відібраних на конкурсній основі учасників тому, як розробити дизайн власного наукового дослідження, аналітичної статті, магістерської роботи, дисертації та ін. у сфері протидії корупції; як підготувати та презентувати власне прикладне дослідження у формі дієвого аналітичного документу у галузі державної політики.

Інтенсив покликаний ознайомити молодих науковців із теорією досліджень, міждисциплінарними методами їх проведення та практичними навичками написання різних аналітичних текстів, розвинути критичне мислення та уміння конструктивно критикувати й відповідати на критику власних наукових підходів.

Розробники інтенсиву наголошують на тому, що  після курсу учасники зможуть упевнено оперувати теоріями та сучасними методами дослідження корупції, ефективно працюватимуть з науковою літературою та покращать здібності написання аналітичного тексту.

Інтенсив проводиться за фінансової підтримки Програмної ініціативи «Демократична практика Міжнародний фонд «Відродження» та є безкоштовним для переможців конкурсного відбору. 

Останній термін подачі документів для участі у конкурсі – 13 липня 2016 р. Більше інформації про інтенсив та його лекторів – на сайті: http://acrec.tilda.ws/page202776.html.

Міждисциплінарний науково-освітній центр заснований «Центром протидії корупції», «Transparency International Україна» та Національним університетом «Києво-Могилянська академія» у липні 2015 року.

Першочерговим завданням команди Центру є запровадження короткострокових і довгострокових міждисциплінарних практично орієнтованих програм підготовки фахівців для ефективного управління та розбудови держави і відкритого суспільства в Україні, а також для проведення міждисциплінарних науково-практичних досліджень.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
АНОНС — У Печерському суді почнуть заново розглядати справу експертки “рюкзаків Авакова”
ЗАЯВА — Правосуддя не може бути заручником побажань держави-агресора
Zero Corruption: Центр протидії корупції оновив бренд та розширює коло діяльності

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності