Підтримати

Повернення украдених активів корумпованої політичної еліти України: як не втратити шанс?

24 квітня о 10.00 у Президент Готелі відкриється перша міжнародна експертна конференція на тему повернення украдених активів.

Уперше в новітній історії України Європейський Союз, Сполучені Штати Америки, Канада, Швейцарія та Ліхтенштейн запровадили персональні санкції до корумпованих політиків та пов’язаних з ними осіб, причетних до розкрадання державних коштів, утисків прав і свобод громадян, придушення мирного протесту ЄвроМайдану в Україні, фінансової підтримки сепаратизму на Півдні та Сході.

Це стало відправною точкою для замороження закордонних активів колишніх українських високопосадовців та дало поштовх системним міжнародним розслідуванням відмивання грошей українськими держслужбовцями.

Суспільний запит на повернення украдених у народу України статків є величезним викликом для Уряду та контролюючих органів України, що мають об’єднатися та координувати свої зусилля у цьому напрямку, аби встановити справедливість та приягнути до відповідальності корупціонерів, сепаратистів, їх фінансистів та посібників.

Міжнародні експерти у сфері протидії відмивання грошей та повернення украдених активів, разом з учасниками конференції спробують дати відповіді на питання:

Як повернути доходи від масштабної політичної корупції? Які механізми ідентифікації, замороження, перевірки та конфіскації цих статків? Що має зробити Україна на національному та міжнародному рівні для того, щоб компенсувати драматичні наслідки та колективні збитки від масштабної політичної корупції? Як не втратити шанс?

Українські експерти у сфері протидії корупції спільно з міжнародними юристами розробили та запропонують до обговорення власну модель репатріації  украдених статків на прикладі «кейсу Павла Лазаренка» у США та успішного досвіду казахського благодійного фонду ВОТА, що було засновано з метою повернення $84 млн, набутих високопосадовцями Казахстану корупційним шляхом. Ці кошти були повернуті казахському народові та направлені на розвиток незабезпечених дітей та молоді.

Конференція відбудеться у залі «Предслава» Президент Готелю. Адреса: вул. Госпітальна, 12. Початок конференції о 10.00 год. З програмою конференції можна ознайомитись ТУТ.

Участь тільки за персональними запрошеннями. Контактна особа: Андрій Шуран, 063 581 08 65.

Конференція організована виданням Українська Правда та Центром Протидії Корупції разом з антикорупційними громадськими ініціативами, у партнерстві з Глобальною організацією парламентарів проти корупції  (GOPAС).

За фінансової підтримки американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах проекту “UNITER” (Об’єднуємось заради реформ), що виконується міжнародною організацією Пакт Інк.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Британська організація заявила про використання ІКЕА незаконно вирубаної української деревини
Канал “1+1” вісім років брехав Нацраді ТБ і радіо про частку Медведчука у власності і може бути позбавлений ліцензії
НАЗК перевірить голову СБУ Баканова через іспанську фірму

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності