Підтримати

Хто із суддів виступив проти судової реформи? Публікуємо поіменний перелік

У вівторок 27 липня кілька суддівських організацій звернулись із відкритим зверненням до Володимира Зеленського. Судді закликають президента ветувати закон №5068, який запроваджує відкриті конкурси на посади у ВРП із залученням незалежних експертів із міжнародним досвідом до перевірки кандидатів на доброчесність. 

Звернення оприлюднили на сайті Вищої ради правосуддя. Цитуючи Тараса Шевченка, автори звернення повторюють кремлівські наративи про зовнішнє управління та заявляють про порушення суверенітету. Так, на їхню думку, втручанням в державний суверенітет є залучення міжнародних партнерів України до формування Етичної ради, яка перевірятиме на доброчесність членів та кандидатів до ВРП. Звісно, із суверенністю такі заяви не мають нічого спільного, але це рішення українського парламенту, якому український народ делегував вирішення важливих питань. Той факт, що ухваленням закону №5068 Україна виконує взяті перед Міжнародним валютним фондом зобов’язання, автори звернення називають “свавільним тлумаченням міжнародних зобов’язань”.

Судді натякають на те, що закон буде скасовано Конституційним Судом та лякають президента тим, що його колись теж змусять пройти перевірку на доброчесність міжнародними експертами.  Справді, КСУ в чинному складі загрожує українським реформам, особливо судовій, зважаючи на те, що більшість в КСУ – це представники керованої кланами та олігархами судової системи, яку і намагається реформувати закон №5068. 

Автори цього звернення бояться, що внаслідок реформи ВРП із залученням міжнародних експертів суддівські клани втратять контроль за судовою системою, адже вони не зможуть забезпечити призначення “своїх” людей на посади у ВРП.  Саме тому вони вдаються до погроз чи шантажу колапсом судової системи (про що прямо заявила ВРП в своєму попередньому зверненні до народних депутатів). 

Звернення підтримали щонайменше чотири суддівські організації: Асоціація розвитку суддівського самоврядування України, Всеукраїнська асоціація адміністративних суддів, Громадське об‘єднання «Всеукраїнська Асоціація суддів у відставці», Всеукраїнська Асоціація Жінок – Суддів. Також із заявою проти Закону №5068 виступила Громадська організація «Асоціація суддів господарських судів України». За цими організаціями стоять конкретні судді, і ми вважаємо за необхідне оприлюднити усі прізвища, аби українці знали, хто саме виступає проти справжньої судової реформи. Зважаючи, що наразі жоден із згаданих суддів не заявив публічно про непідтримку цього звернення, вважаємо, що звернення підтримали усі представники згаданих організацій. 

  • Асоціація розвитку суддівського самоврядування України 
  1. Бездоля Дмитро Олександрович (голова правління)
  2. Бальжик Олена Іванівна (членкиня правління)
  3. Бездоля Юлія Сергіївна (членкиня правління, засновниця)
  4. Гевко Володимир Львович (член правління)
  5. Гирич Сергій Васильович (член правління)
  6. Данилів Софія Вікторівна (членкиня правління)
  7. Дмитрук Наталія Юріївна (членкиня правління)
  8. Іваніна Юлія Вікторівна (членкиня правління)
  9. Іванов Андрій Петрович (член правління, засновник)
  10. Кравець Олександр Олександрович (член правління)
  11. Лебедєва Ганна Володимирівна (членкиня правління)
  12. Мірошниченко Олександр Володимирович
  13. Панченко Олена Олександрівна (членкиня правління, засновниця)
  14. Петров Євген Вікторович (член правління)
  15. Сметанюк Володимир Богданович  (член правління)
  16. Фонова Олена Сергіївна (членкиня правління)
  17. Харакоз Костянтин Сергійович (член правління)
  18. Хрущ Вікторія Леонідівна (членкиня правління)
  19. Чайкін Ігор Борисович (член правління)
  20. Чайкіна Ольга Володимирівна (членкиня правління)
  21. Дору Юрій Юрійович (голова ревізійної комісії, засновник)
  22. Галамай Олеся Зеновіївна (членкиня ревізійної комісії)
  23. Чернишова Євгенія Юріївна (членкиня ревізійної комісії)
  24. Бондаренко-Легких Ганна Павлівна (засновниця)
  25. Волкова Людмила Миколаївна (засновниця)
  26. Жук Андрій Володимирович (засновник)
  27. Кравчук Володимир Миколайович (засновник)
  28. Лутак Тетяна Василівна (засновниця)
  29. Руденко Владислав Олександрович (засновник)
  30. Поляниця Михайло Миколайович (член)
  31. Плеханова Зоя Борисівна (членкиня)
  32. Жовноватюк Вікторія Сергіївна (членкиня)
  33. Таус Максим Марович (член)
  34. Васильченко Тетяна Вікторівна (членкиня
  35. Лебідь-Гавенко Галина Михайлівна (членкиня)
  36. Мовчан Дмитро Валентинович (член
  37. Кривцова Ганна Василівна (членкиня
  38. Дмитрієва Марія Михайлівна (членкиня
  39. Лозинська Марина Ігорівна (членкиня
  40. Цимбал Ірина Костянтинівна (членкиня)
  41. Михальченко Анастасія Олександрівна (членкиня)
  42.  Галига Ірина Олександрівна (членкиня)
  43. Лісовська Олена Володимирівна (членкиня)
  44. Рищенко Андрій Юрійович (член)
  45. Широка Катерина Юріївна (членкиня)
  46. Чорна Валерія Вікторівна (членкиня)
  47. Васильковський Віктор Володимирович (член)
  48. Ретинська Юлія Ігорівна (членкиня)
  49. Царікова Олена Василівна (членкиня)
  50. Хайдарова Інна Олексіївна (членкиня)
  51. Бузунко Олена Анатоліївна (членкиня)
  52. Румянцев Олексій Павлович (член)
  53. Пархоменко Павло Іванович (член)
  54. Бернада Євген Валерійович (член)
  55. Антипова Ірина Леонідівна (членкиня)
  56. Фролова Наталя Миколаївна (членкиня)
  57. Малєєва Олена Вікторівна (членкиня)
  58. Фоміна Юлія Володимирівна (членкиня)
  59. Коваль Оксана Андріївна (членкиня)
  60. Калугіна Інна Олегівна (членкиня)
  61. Дараган Лілія Валеріївна (членкиня)
  62. Давиденко Ірина Вікторівна (членкиня)
  63. Старовойтова Світлана Миколаївна (членкиня)
  64. Карабак Лілія Германівна (членкиня)
  65. Крижний Олександр Миколайович (член)
  66. Федорів Ольга Петрівна (членкиня)
  67. Звєздова Наталія Сергіївна (членкиня)
  68. Демидова Марія Олександрівна (членкиня)
  69. Зінченко Олексій Володимирович (член)
  70. Коломієць Ганна Василівна (членкиня)
  71. Гребенюк Тетяна Дмитрівна (членкиня, засновниця)
  72. Адамов Асен Семенович (член)
  73. Кальник Віталій Валерійович (член, член правління)
  74. Кратко Дмитро Михайлович (член)
  75. Малєєв Андрій Юрійович (член)
  76. Бойко Оксана Ярославівна (членкиня, членкиня правління)
  77. Багрова Анжеліка Геннадіївна (членкиня)
  78. Лизенко Андрій Вікторович (член)
  • Всеукраїнська асоціація адміністративних суддів
  1. Блажівська Наталія Євгенівна (засновниця)
  2. Пасенюк Олександр Михайлович (засновник, керівник)
  3. Санін Богдан Володимирович (засновник)
  4. Цвіркун Юрій Іванович (засновник)
  5. Широка Катерина Юріївна (засновниця)
  6. Качур Роксолана Петрівна (керівниця відокремленого підрозділу у Львові)
  7. Соколенко Федір Федорович (керівник відокремленого підрозділу у Полтаві)
  8. Сало Андрій Богданович (керівник відокремленого підрозділу у Рівному)
  9. Панікар Ігор Вікторович (керівник відокремленого підрозділу в Івано-Франківську)
  10. Трубнікова Ганна Євгенівна (керівниця відокремленого підрозділу у Луганську)
  11. Мацький Євген Миколайович (керівник відокремленого підрозділу у Житомирі)
  12. Плахтій Наталія Борисівна (керівниця відокремленого підрозділу у Луцьку)
  13. Глазько Сергій Михайлович (керівник відокремленого підрозділу у Сумах)
  14. Грищенко Євген Ігорович (керівник відокремленого підрозділу у Донецьку)
  15. Плеханова Зоя Борисівна (керівниця відокремленого підрозділу в Ужгороді)
  16. Голуботовський Роман Зінов’євич (керівник відокремленого підрозділу у Дніпрі)
  17. Кисіль Роман Валерійович (керівник відокремленого підрозділу у Запоріжжі)
  18. Каліновська Альона Вікторівна (керівниця відокремленого підрозділу у Черкасах)
  19. Котеньов Олексій Геннадійович (керівник відокремленого підрозділу у Харкові)
  20. Юхтенко Людмила Романівна (керівниця відокремленого підрозділу в Одесі)
  21. Бояринцева Марина Анатоліївна (керівниця відокремленого підрозділу у Києві)
  22. Панченко Наталія Дмитрівна (керівниця відокремленого підрозділу у Київській області)
  23. Каленюк Жанна Василівна (членкиня)
  24. Стрелець Тетяна Геннадіївна (членкиня)
  25. Сапальова Тетяна Валентинівна (членкиня)
  26. Желтобрюх Ірина Леонтіївна (членкиня правління)
  27. Чорна Валерія Вікторівна (членкиня)
  28. Рищенко Андрій Юрійович (член)
  29. Царікова Олена Василівна (членкиня)
  30. Аблов Євгеній Валерійович (член)
  31. Андрухів Вадим Васильович (член)
  32. Басай Олег Вікторович (член)
  33. Білоноженко Марина Анатоліївна (членкиня)
  34. Гебеш Сергій Антонійович (член)
  35. Гончар Любов Ярославівна (членкиня)
  36. Горбалінський Володимир Володимирович (член)
  37. Єресько Людмила Олександрівна (членкиня)
  38. Жук Андрій Володимирович (член)
  39. Захарова Олена Вячеславівна (членкиня)
  40. Зоркіна Юлія Володимирівна (членкиня)
  41. Карпушова Олена Віталіївна (членкиня)
  42. Катаєва Елла Валеріївна (членкиня)
  43. Катющенко Віталій Петрович (член)
  44. Кедик Марія Василівна (членкиня)
  45. Келеберда Володимир Іванович (член)
  46. Колеснікова Ірина Сергіївна (членкиня)
  47. Кочанова Поліна Валеріївна (членкиня)
  48. Левчук Олена Анатоліївна (членкиня)
  49. Маруліна Любов Олександрівна (членкиня)
  50. Мричко Наталія Іванівна (членкиня)
  51. Панов Микола Миколайович (член)
  52. Петрова Ліма Миколаївна (членкиня)
  53. Стрельнікова Наталя Вікторівна (членкиня)
  54. Токмілова Любов Миколаївна (членкиня)
  55. Уханенко Сергій Анатолійович (член)
  56. Харченко Світлана Василівна (членкиня)
  57. Чудак Олеся Миколаївна (членкиня)
  58. Шпенова Поліна Юріївна (членкиня)
  59. Щавінський Віталій Романович (член)
  60. Шевченко Наталія Миколаївна (членкиня)
  61. Аверкова Вікторія Вікторівна (членкиня)
  62. Амельохін Віталій Вячеславович (член)
  63. Боженко Наталія Василівна (членкиня)
  64. Бойченко Юлія Петрівна (членкиня)
  65. Глуханчук Олег Васильович (член)
  66. Данилишин Віктор Михайлович (член)
  67. Донець Володимир Адольфович (член)
  68. Дудін Сергій Олександрович (член)
  69. Дуляницька Світлана Мефодіївна (членкиня)
  70. Журавель Валерій Олександрович (член)
  71. Ізовітова-Вакім Олена Василівна (членкиня)
  72. КАНИГІНА ТЕТЯНА СЕРГІЇВНА (членкиня)
  73. Капинос Оксана Валентинівна (членкиня)
  74. Качур Ігор Анатолійович (член)
  75. Клименко Оксана Миколаївна (членкиня)
  76. Клименчук Наталія Миколаївна (членкиня)
  77. Князєв Всеволод Сергійович (член)
  78. Кобаль Михайло Іванович (член)
  79. Крилова Марина Миколаївна (членкиня)
  80. Кузьменко Валерій Анатолійович (член)
  81. Кукоба Олександр Олександрович (член)
  82. Озерянська Світлана Іванівна (членкиня)
  83. Романченко Євген Юрійович (член)
  84. Русанова Вікторія Борисівна (членкиня)
  85. Сидор Наталія Теодозіївна  (членкиня)
  86. Супрун Юрій Олександрович (член)
  87. Трофімова Лариса Віталіївна (членкиня)
  88. Турова Олена Михайлівна (членкиня)
  89. Шевяков Ігор Сергійович (член)
  90. Абдукадирова Каріне Ескендерівна (членкиня)
  91. Андрусенко Оксана Орестівна (членкиня)
  92. Артоуз Олеся Олександрівна (членкиня)
  93. Баб’юк Петро Михайлович (член)
  94. Балаклицький Андрій Іванович (член)
  95. Батрак Інна Володимирівна (членкиня)
  96. Беспалов Олександр Олександрович (член)
  97. Бжассо Наталя Володимирівна (членкиня)
  98. Бідонько Анатолій Васильович (член)
  99. Білостоцький Олег Вікторович (член)
  100. Богаченко Сергій Іванович (член)
  101. Бойко Оксана Ярославівна (членкиня)
  102. Бондар Марина Володимирівна (членкиня)
  103. Борисенко Ірина Вікторівна (членкиня)
  104. Борискін Сергій Анатолійович (член)
  105. Бутенко Андрій Володимирович (член)
  106. Верба Ірина Олександрівна (членкиня)
  107. Вовк Павло Вячеславович (член)
  108. Врона Олена Віталіївна (членкиня)
  109. Ганечко Олена Миколаївна (членкиня)
  110. Гарник Кирило Юрійович (член)
  111. Гіглава Ольга Василівна (членкиня)
  112. Гімон Микола Михайлович (член)
  113. Голобутовський Роман Зіновійович (член, керівник відокремленого підрозділу)
  114. Головенко Олег Дмитрович (член)
  115. Горобцова Ярослава Володимирівна (членкиня)
  116. Грибан Інна Олександрівна (членкиня)
  117. Губська Олена Анатоліївна (членкиня)
  118. Димарчук Тетяна Миколаївна (членкиня)
  119. Добрівська Наталія Анатоліївна (членкиня)
  120. Довгопол Марія Володимирівна (членкиня)
  121. Домусчі Степан Дмитрович (член)
  122. Дору Юрій Юрійович (член)
  123. Епель Оксана Володимирівна (членкиня)
  124. Заічко Олена Вікторівна (членкиня)
  125. Іщук Ігор Олександрович (член)
  126. Кальник Віталій Валерійович (член)
  127. Каракашьян Сергій Костянтинович (член)
  128. Кармазін Олександр Анатолійович (член)
  129. Качмар Володимир Ярославович (член)
  130. Кухтей Руслан Віталійович (член)
  131. Кушнова Альона Олександрівна (членкиня)
  132. Лебедєва Ганна Володимирівна (членкиня)
  133. Лисенко Вікторія Іванівна (членкиня)
  134. Лозовський Олександр Анатолійович (член)
  135. Луніна Олена Станіславівна (членкиня)
  136. Лунь Зоряна Іванівна (членкиня)
  137. Мачульський Віктор Володимирович (член)
  138. Молодецький Роман Ігорович (член)
  139. Недашківська Катерина Михайлівна (членкиня)
  140. Неклеса Олена Миколаївна (членкиня)
  141. Новікова Інна Вячеславівна (членкиня)
  142. Нос Степан Петрович (член)
  143. Огурцов Олексій Петрович (член)
  144. Паламар Петро Григорович (член)
  145. Панова Ганна Валеріївна (членкиня)
  146. Панченко Ольга Володимирівна (членкиня)
  147. Парінов Андрій Борисович (член)
  148. Пасічник Світлана Сергіївна (членкиня)
  149. Пащенко Костянтин Сергійович (член)
  150. Петросян Крістіна Єрвандівна (членкиня)
  151. Погрібніченко Ігор Миколайович (член)
  152. Присяжнюк Оксана Василівна (членкиня)
  153. Приходько Ірина Віталіївна (членкиня)
  154. Прудивус Олег Васильович (член)
  155. Прудник Сергій Володимирович (член)
  156. Савицька Наталія Валентинівна (членкиня)
  157. Самойлюк Ганна Павлівна (членкиня)
  158. Сацький Роман Вікторович (член)
  159. Семененко Марина Олександрівна (членкиня)
  160. Серга Світлана Михайлівна (членкиня)
  161. Сич Світлана Сергіївна (членкиня)
  162. Сіпака Андрій Васильович (член)
  163. Скрипка Інна Михайлівна (членкиня правління)
  164. Соколов Володимир Миколайович (член)
  165. Сподарик Наталія Іванівна (членкиня)
  166. Стефанов Сергій Олександрович (член)
  167. Танцюра Катерина Олексіївна (членкиня)
  168. Тимощук Остап Любомирович (член)
  169. Токарева Марія Сергіївна (членкиня)
  170. Турлакова Наталія Василівна (членкиня)
  171. Черпіцька Людмила Тимофіївна (членкиня правління)
  172. Чорна Валерія Вікторівна (членкиня)
  173. Чуприна Олександр Володимирович (член)
  174. Шулежко Віктор Петрович (член)
  175. Юрков Едуард Олегович (член)
  176. Ясиновський Іван Григорович (член)
  177. Клочко Костянтин Іванович (член)
  178. Алєксєєва Наталія Юнівна (членкиня)
  179. Бабаєв Андрій Іванович (член)
  180. Віхрова Вікторія Станіславівна (членкиня)
  181. Воловик Сергій Володимирович (член)
  182. Головко Андрій Богданович (член)
  183. Златін Станіслав Вікторович (член)
  184. Ільков Василь Васильович (член)
  185. Калашник Юлія Вікторівна (членкиня)
  186. Лиска Ігор Григорович (член)
  187. Лук’яненко Марина Олексїівна (членкиня)
  188. Ніколайчук Світлана Василівна (членкиня)
  189. Олійник Віктор Миколайович (член)
  190. Садовий Ігор Вікторович (член)
  191. Скочок Тетяна Олександрівна (членкиня)
  192. Терлецька Олена Олександрівна (членкиня)
  193. Шрамко Юлія Теодорівна (членкиня)
  • Громадське об‘єднання «Всеукраїнська Асоціація суддів у відставці»
  1. Нев’ядомський Денис Володимирович (засновник, керівник, керівник відокремлених підрозділів у Харкові та Києві)
  2. Хрімлі Олександр Геннадійович (засновник, член правління, керівник відокремлених підрозділів у Полтаві, Донецьку та Миколаєві)
  3. Соловйов Володимир Миколайович (член правління, керівник відокремлених підрозділів у Дніпрі та Запоріжжі)
  4. Костенко Ольга Федорівна (керівниця відокремлених підрозділів у Івано-Франківську, Луцьку та Чернігові)
  5. Лисяк Галина Іванівна (керівниця відокремлених підрозділів в Ужгороді, Вінниці та Хмельницькому) 
  6. Ситников Олександр Федотович  (керівник відокремленого підрозділу “ЦЕНТР ПРАВОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ І ПРОСВІТНИЦТВА “ДОСТУПНЕ ПРАВОСУДДЯ”)
  • Всеукраїнська Асоціація Жінок-Суддів
  1. Височанська Наталія Казимирівна (засновниця)
  2. Деркач Наталія Миколаївна(засновниця, віце-президентка, членкиня правління)
  3. Дьоміна Ольга Олександрівна (засновниця, віце-президентка, членкиня правління)
  4. Живоглядова Ірина Карлівна (засновниця)
  5. Микитин Надія Михайлівна (засновниця, членкиня правління)
  6. Петрів Зоряна Богданівна (засновниця, членкиня правління)
  7. Пнівчук Оксана Василівна (засновниця, членкиня правління)
  8. Стефанів Марта Михайлівна (засновниця, членкиня правління)
  9. Стефанів Надія Степанівна (засновниця, президентка, членкиня правління)
  10. Швецова Лариса Анатоліївна (засновниця, членкиня правління)
  11. Шендрікова Ганна Олександрівна (засновниця, членкиня правління)
  12. Кадегроб Альбіна Іванівна (членкиня)
  13. Каленюк Жанна Василівна (членкиня)
  14.  Монич Оксана Ласлівна (членкиня)
  15. Плахтій Наталія Борисівна (членкиня)
  16. Стрелець Тетяна Геннадіївна (членкиня)
  17. Фазикош Ганна Василівна (членкиня)
  18. Симаченко Лілія Іванівна (членкиня)
  19. Василиха Жанна Володимирівна (членкиня)
  20. Бенца Констанція Костянтинівна (членкиня)
  21. Готра Тетяна Юріївна (членкиня)
  22. Сапальова Тетяна Валентинівна (членкиня)
  23. Кожух Олена Анатоліївна (членкиня)
  24. Макаровець Алла Миколаївна (членкиня)
  25. Мишинчук Наталія Степанівна (членкиня)
  26. Желтобрюх Ірина Леонтіївна (членкиня)
  27. Анцупова Тетяна Олександрівна (членкиня)
  28. Жиганська Наталія Михайлівна (членкиня)
  • Асоціація суддів господарських судів України
  1. Андрєєва Емма Іванівна (засновниця)
  2. Бойко Людмила Іванівна (засновниця)
  3. Лавренюк Олександра Тимофіївна (засновниця)
  4. Морщагіна Наталія Станіславівна (керівниця до 2017)
  5. Богацька Наталія Станіславівна (керівниця)
  6. Мирутенко Олександр Леонтійович (керівник відокремленого підрозділу у Львові)
  7. Білоусов Сергій Миколайович (керівник відокремленого підрозділу у Полтаві)
  8. Мельник Олег Володимирович (керівник відокремленого підрозділу у Рівному)
  9. Шкіндер Павло Анатолійович (керівник відокремленого підрозділу у Івано-Франківську)
  10. Масловський Сергій Володимирович (керівник відокремленого підрозділу у Луганську)
  11. Шум Микола Сергійович (керівник відокремленого підрозділу у Луцьку)
  12. Соп’яненко Оксана Юріївна (керівниця відокремленого підрозділу у Сумах)
  13. Васьковський Олег Вікторович (керівник відокремленого підрозділу в Ужгороді)
  14. Парусніков Юрій Борисович (керівник відокремленого підрозділу у Дніпрі)
  15. Усатий Віталій Олександрович (керівник відокремленого підрозділу у Харкові)
  16. Бойко Роман Володимирович (керівник відокремленого підрозділу у Києві)
  17. Хрипун Олег Олексійович (керівник відокремленого підрозділу у київській області)
  18. Колбасов Федір Федорович (керівник відокремленого підрозділу у Вінниці)
  19. Фесюра Микола Віталійович (керівник відокремленого підрозділу у Чернігові)
  20. Крамар Сергій Іванович (керівник відокремленого підрозділу у Хмельницькому)
  21. Василяка Костянтин Леонідович (керівник відокремленого підрозділу у Миколаєві)
  22. Желік Борис Євграфович (керівник відокремленого підрозділу у Чернівцях)
  23. Чистякова Інна Олегівна (членкиня)
  24. Разюк Галина Павлівна (членкиня)
  25. Лаврова Любов Степанівна (членкиня)
  26. Гудак Алла Володимирівна (членкиня)
  27. Джепа Юлія Артурівна (членкиня)
  28. Костюк Софія Василівна (членкиня)
  29. Дикунська Світлана Ярославівна (членкиня)
  30. Кравчук Антоніна Михайлівна (членкиня)
  31. Сальнікова Ганна Іванівна (членкиня)
  32. Ковалінас Марина Юріївна (членкиня)
  33. Романюк Юлія Геннадіївна (членкиня)
  34. Кабакова Віта Григорівна (членкиня)
  35. Кітаєва Світлана Богданівна (членкиня)
  36. Поліщук Людмила Володимирівна (членкиня)
  37. Марченко Юлія Іванівна (членкиня)
  38. Солодюк Олена Віталіївна (членкиня)
  39. Смірнова Олена Володимирівна (членкиня)
  40. Зюбанова Наталія Миколаївна (членкиня)
  41. Пукшин Людмила Гелярівна (членкиня)
  42. Корицька Вікторія Олександрівна (членкиня)
  43. Ремецькі Оксана Федорівна (членкиня)
  44. Гушилик Світлана Миколаївна (членкиня)
  45. Гирила Ірина Маркіянівна (членкиня)
  46. Орєшкіна Еліна Валеріївна (членкиня)
  47. Березкіна Олена Володимирівна (членкиня)
  48. Субботіна Людмила Олександрівна (членкиня)
  49. Сухович Юлія Олегівна (членкиня)
  50. Принцевська Наталія Миколаївна (членкиня)
  51. Стефанів Тетяна Василівна (членкиня)
  52. Грабован Лілія Іванівна (членкиня)
  53. Литвинова Вікторія Володимирівна (членкиня)
  54. Мороз Наталія Валеріївна (членкиня)
  55. Охотницька Наталія Володимирівна (членкиня)
  56. Філіпова Тетяна Леонідівна (членкиня)
  57. Васильченко Тетяна Вікторівна (членкиня)
  58. Розізнана Інна Вікторівна (членкиня)
  59. Кухар Наталія Миколаївна (членкиня)
  60. Д’яченко Тетяна Геннадіївна (членкиня)
  61. Неверовська Лариса Миронівна (членкиня)
  62. Павлюк Ірина Юріївна (членкиня)
  63. Щигельська Олена Ігорівна (членкиня)
  64. Заголдна Яна Володимирівна (членкиня)
  65. Аріт Карина Володимирівна (членкиня)
  66. Сікорська Наталія Анатоліївна (членкиня)
  67. Лавренюк Тетяна Анатоліївна (членкиня)
  68. Малярчук Ірина Анатоліївна (членкиня)
  69. Лавриненко Любов Валеріївна (членкиня)
  70. Кузнецова Ірина Леонідівна (членкиня)
  71. Добреля Наталя Сергіївна (членкиня)
  72. Крейбух Олена Геннадіївна (членкиня)
  73. Новікова Наталія Анатоліївна (членкиня)
  74. Пашкевич Ірина Олександрівна (членкиня)
  75. Семенчук Наталія Олександрівна (членкиня)
  76. Топчій Олена Анатоліївна (членкиня)
  77. Чорній Лідія Захарівна (членкиня)
  78. Якушева Інна Олександрівна (членкиня)
  79. Ярош Алла Іванівна (членкиня)
  80. Кочергіна Валентина Олександрівна (членкиня)
  81. Пушко Ігор Іванович (член)
  82. Руденко Олег Володимирович (член)
  83. Маслій Ігор Володимирович (член)
  84. Яремчук Юрій Олександрович (член)
  85. Присяжнюк Олексій Олексійович (член)
  86. Байбак Олег Іванович (член)
  87. Бринцев Олексій Васильович (член)
  88. Вечірко Ігор Олександрович (член)
  89. Тимошенко Олег Михайлович (член)
  90. Дужич Сергій Порфирійович (член)
  91. Ціленко Валерій Анатолійович (член)
  92. Марущак Ілля Васильович (член)
  93. Стопник Сергій Григорович (член)
  94. Петухов Михайло Георгійович (член)
  95. Бутирський Андрій Анатолійович (член)
  96. Дутка Віталій Володимирович (член)
  97. Шаратов Юрій Анатолійович (член)
  98. Гурин Микола Олександрович (член)
  99. Миронюк Сергій Олександрович (член)
  100. Музика Максим Васильович (член)
  101. Яризько Володимир Олександрович (член)
  102. Яроцький Андрій Миколайович (член)
  103. Науменко Артур Олегович (член)
  104. Горплюк Андрій Миколайович (член)
  105. Зайцев Юрій Олексійович (член)
  106. Міліціанов Роман Валерійович (член)
  107. Белов Сергій Валерійович (член)
  108. Цісельський Олег Володимирович (член)
  109. Іванов Олексій Геннадійович (член)
  110. Гетьман Руслан Анатолійович (член)
  111. Колоколов Сергій Ігоревич (член)
  112. Бездоля Дмитро Олександрович (член)
  113. Вибодовський Олександр Дмитрович (член)
  114. Міньковський Станіслав Володимирович (член)
  115. Омельян Олексій Сергійович (член)
  116. Стасюк Сергій Васильович (член)
  117. Тихий Павло Володимирович (член)
  118. Хотенець Павло Васильович (член)
  119. Філінюк Іван Георгійович (член)
  120. Синчук Микола Миколайович (член)
  121. Коваленко Олександр Вікторович (член)
  122. Крижний Олександр Миколайович (член)
  123. Мірошниченко Михайло Володимирович (член)
  124. Муха Микола Євгенович (член, Голова відокремленого підрозділу Асоціації)
  125. Плотніцький Борис Дмитрович (член)
  126. Прохоров Сергій Анатолійович (член)
  127. Татарчук Володимир Олександрович (член)
  128. Тинок Олександр Сергійович (член)
  129. Торчинюк Вадим Георгійович (член)
  130. Тісецький Сергій Сергійович (член)
  131. Боровець Ярослав Ярославович (член)
Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Етична рада провела перше засідання: що увійшло в Регламент та коли почнеться очищення ВРП
Рада намагається вирішити проблему ОАСК фейковим законопроєктом

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності