Холодницький тричі не погодив підозру скандальному прокурору Кулику, який наживався на АТОшних виплатах

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький тричі не погодив підозру ексвійськовому прокурору сил АТО Костянтину Кулику. Детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) ще 2017 року зібрали докази для оголошення підозри Кулику.

НАБУ розслідує кримінальну справу щодо незаконного отримання Куликом виплат за перебування у зоні антитерористичної операції. Журналісти писали, що експрокурор АТО Кулик в період 2014-2016 років отримував гроші за перебування в зоні АТО, але фактично був у Києві. Тобто він незаконно отримував АТОшні виплати за вказаний період.

Ще 2017 року детективи зібрали докази для оголошення підозри Костянтину Кулику, проте САП гальмує погодження повідомлення про підозру.

Ця справа уже доповнила Реєстр злитих справ САП — ресурс, на якому зібрали справ топ-корупції, у яких вчинки прокурорів нашкодили розслідуванню або звели до нуля шанси на реальні вироки та конфіскації для їхніх фігурантів.

Зауважимо, що це була не єдина справа щодо Кулика. Раніше САП та НАБУ обвинувачували його в незаконному збагачені: його доходи значно перевищували витрати. Від кінця 2016 року справа розглядалася в суді.

Однак у лютому 2019 року Конституційний суд України скасував кримінальну відповідальність за незаконне збагачення. Тому справу щодо цього епізоду Кулика суд має закрити.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Вищий антикорупційний суд засудив ексзаступника міністра Гримчака до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності