Підтримати

Керівником апарату Антикорупційного суду став Богдан Крикливенко

Сьогодні Комісія з питань Вищого корпусу державної служби в системі правосуддя обрала керівника апарату Вищого антикорупційного суду (ВАС) України. Ним став Богдан Крикливенко, який за результатами конкурсу набрав 18,6 бала.

До етапу співбесіди дійшло два кандидата:  Наталія Тимощук, яка на конкурсі набрала 13,3 бала, та безпосередньо Богдан Крикливенко.

Крикливенко — правозахисник, засновник ГО “Український інститут з прав людини”. Він тривалий час працював керівником Секретаріату омбудсмена, однак звільнився після призначення Людмили Денісової. У 2018 році також брав участь у конкурсі на заступника Державного секретаря КМУ.

Нагадаємо, що у конкурсі на керівника апарату брали участь 13 осіб. Після перевірки знань з англійської мови та стажу залишилися лише троє учасників — Наталія Тимощук, Наталія Король та Богдан Крикливенко.

За результатами оцінювання залишилося два кандидата: Наталія Тимощук (7,3 бала) та Богдан Крикливенко (8,9 бала). Наталія Король, яка набрала 3,5 бала, вибула з конкурсу до співбесід.

Керівник апарату ВАС відповідатиме за документообіг у суді, захист інформації, запобігання витоку матеріалів, невтручання в розподіл справ та незалежність інших працівників суду.

Переможця конкурсу обирала Комісія з питань Вищого корпусу державної служби в системі правосуддя.

Призначити на посаду керівника апарату має голова Державної судової адміністрації України за погодженням із головою Антикорупційного суду.

Нагадаємо, раніше на зборах суддів ВАС було обрано голову Антикорупційного суду. Нею стала Олена Танасевич. Її заступником став суддя ВАС Євген Крук. Запрацювати ж суд повинен 5 вересня 2019 року.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Нові “швидкі” перевірки декларацій НАЗК: чи відповідають вони закону та які ризики створюють

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності