Кандидат у Президенти Зеленський підтримав антикорупційний порядок денний

Кандидат у Президенти України Володимир Зеленський підтримав антикорупційний порядок денний, запропонований громадськими організаціями.

На противагу нинішній владі, ми не боротимемося із громадськістю, а навпаки спільними зусиллями реалізуємо антикорупційний порядок денний, — заявила команда кандидата у Президенти України Володимира Зеленського 29 січня.

У заяві також йдеться, що Зеленський підтримує пріоритети порядку денного та гарантує їхню реалізацію. Детальну дорожню карту із реалізації антикорупційного порядку денного обіцяють розробити та впроваджувати спільно з громадськістю.

Ключові українські громадські організації закликали кандидатів зафіксувати свої пропозиції щодо подолання основних корупційних проблем в країні.

Серед них звільнення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького та двох його заступників, перезапуск Національного агентства з питань запобігання корупції, звуження повноважень Служби безпеки України до стандартів НАТО та захист Національного антикорупційного бюро.

До коаліції громадських організацій уже звернувся також кандидат у Президенти Анатолій Гриценко та запросив на спільне обговорення порядку денного у понеділок 4 лютого.

Громадські організації закликають решту кандидатів у Президенти також підтримати антикорупційний порядок денний.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Рада наблизила Україну до виконання вимог щодо кандидатства в ЄС у протидії відмиванню коштів, проте залишися проблеми
У ВР хочуть зірвати конкурс на директора НАБУ і вчергове намагаються підірвати незалежність керівників антикорупційних органів
ВАКС стягнув 3,6 млн грн з голови Васильківського суду Максима Ковбеля у справі про цивільну конфіскацію

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності