Підтримати

Кандидат у Президенти Анатолій Гриценко підтримав антикорупційний порядок денний

Ще одни кандидат у Президенти України Анатолій Гриценко підтримав антикорупційний порядок денний, запропонований коаліцією громадських організацій.

Більше 20 ключових громадських організацій поставили запитання до кандидатів щодо основних корупційних проблем в країні:

  • звільнення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького та двох його заступників
  • перезапуск Національного агентства з питань запобігання корупції
  • звуження повноважень Служби безпеки України до стандартів НАТО
  • захист Національного антикорупційного бюро.

“Ключові напрямки: перелаштування СБУ з пресингу бізнесу на захист держави, всебічна підтримка антикорупційних органів замість їх дискредитації владою, система стимулів і жорстких покарань для корупціонерів. Все це є у моїй програмі. І саме це вважають за потрібне зробити і активісти. Тому я підтримав антикорупційний порядок денний”, — наголосив Гриценко під час сьогоднішньої зустрічі із представинками громадських ораганізацій, що долучилися до антикорупційного порядку денного.

Крім Анатолія Гриценка антикорупційний порядок денний уже підтримали Володимир Зеленський, Дмитро Гнап та Андрій Садовий. Про готовність підтримати порядок денний заявила також Юлія Тимошенко та запропонувала зустріч громадським організаціям.

Громадські організації закликають решту кандидатів у Президенти також підтримати антикорупційний порядок денний.

***

Хто із кандидатів підтримав антикорупційний порядок денний та які громадські організації долучилися: http://anticoragenda2019.org.ua/

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Комітет Ради визначився з новими кандидатами у комісію з обрання керівника САП від ОПЗЖ, Довіри та Слуг, які знову не відповідають закону

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності