Кандидат на антикорупційного прокурора закрив справу, порушену по “золотому”дитячому садку в Україні

Роман Говда, заступник Генерального прокурора України та кандидат на посаду Антикорупційного прокурора України закрив кримінальне провадження  щодо  будівництва “найдорожчого на той час в Україні” дитячого садку в Одеській області.

Про це повідомляє проект “Укр.ав”.

Перебуваючи на посаді прокурора одеської області Роман Говда закрив розпочате за заявою активістів кримінальне провадження    щодо заступника голови Біляївської міської ради екс-регіонала Михайла Бухтіярова та компанії ТОВ “БІЛД-ПРО”.

Як повідомляється, провадження було порушене місцевою міліцією за фактом привласнення посадовими особами бюджетних коштів – під час будівництва дитячого садочка, який ЗМІ назвали “найдорожчим в Україні”, вартістю майже 40 млн. грн., що на той час складало близько 5 млн. доларів

Справа в тому, що «Центр протидії корупції» оскаржував рішення Біляївської міської ради на побудову такого надзвичайно дорого дитячого садка. За інформацією сайту “Наші Гроші” за таку ж суму на Західній Україні було побудовано 3 дитячих садочки. За фактом привласнення посадовими особами бюджетних коштів прокуратурою та міліцією було розпочато кримінальне провадження, яке і було закрите за часів перебування на посаді прокурора області Романа Говді.

Так у листі керівника одеської прокуратури Романа Говди йдеться про те, що компанію змусили компенсувати збитки, притягли керівництво до адміністративної відповідальності і справу закрили. Компенсація склала 40 тис. грн.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Останній день співбесід серед кандидатів на директора НАБУ: машини з американських аукціонів та ігри з російських “однокласників”
Третій день співбесід на посаду директора НАБУ: російські паспорти родичів кандидата та сумнівне походження готівки

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності