Істерика провокатора Філімоненка і свідчення фельдшера: як минуло чергове засідання у справі Шабуніна

Сьогодні відбулося чергове засідання у справі голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна. У суді дав свідчення фельдшер, який прибув за викликом на місце інциденту в день, коли Шабунін вдарив провокатора Всеволода Філімоненка. Останній після засідання влаштував істерику з нецензурною лексикою.

За словами фельдшера, Філімоненко відмовився від першої медичної допомоги та госпіталізації. Саме тому він згодом надав допомогу Віталію Шабуніну, якому Філімоненко пирснув в очі з газового балончика у день удару. Тоді голова правління ЦПК отримав хімічний опік обох очей.

Філімоненко вкотре отримував зауваження від судді через свої викрики та репліки. Він звинуватив фельдшера в тому, що той начебто відмовився йому надавати медичну допомогу і надав її Шабуніну.Провокатор начебто просив фельдшера почекати перед наданням йому допомоги. Сам фельдшер заявив, що просив Філімоненка поїхати з ним в лікарню, але той відмовився.

Зауважимо, що відмова Філімоненка від госпіталізації зафіксована на відео з дня інциденту. Більше того, свідки, яких допитували раніше, також підтвердили цю інформацію.

Наступне засідання у справі Шабуніна відбудеться через місяць 16 травня. Філімоненко почав виступати проти і влаштував істерику, кричав на суддю через те, що вона начебто затягує справу. Коли суддя покинула зал судових засідань, він почав вживати нецензурну лексику в її сторону та сторону Віталія Шабуніна.

Під час минулого засідання у суді допитали слідчих Олександра Чеберяка та Олександра Ковальчука, які займалися справою. Обидва заявили, що нічого не пам’ятають про справу і не знають, де перебувають медичні документи.

***

Голову правління ЦПК Віталія Шабуніна звинувачують у побитті журналіста, а насправді — провокатора та відео-блогера, що прикривається посвідченням журналіста непрацюючого видання.

Шабуніна обвинувачують за статтею 345-1 “Погроза або насильство щодо журналіста” Кримінального кодексу України після того, як він рік тому вдарив в обличчя провокатора Філімоненка, який тривалий час переслідував Віталія та цькував співробітників ЦПК. Шабуніну загрожує до 5 років позбавлення волі.

Читайте більше про справу Шабуніна: https://goo.gl/cqfrAo      

Хронологія справи: http://bit.ly/2LmuEQq   

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Розбіжності у свідченнях та відсутність меддокументів: суд у справі Шабуніна допитав судмедексперта та рентгенолога
Аваков намагається легалізувати негласні слідчі дії щодо ЦПК за допомогою нардепа Деркача. Заява
Хронологія переслідувань: суд допитав Шабуніна у справі про побиття псевдожурналіста Філімоненка

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності