Підтримати

Хто ж насправді розхитує суспільство? Соціологія

61% українців вважають рівень напруженості у суспільстві високим. 74% громадян покладають відповідальність за зростання напруженості на Президента, Уряд і Верховну Раду. Для порівняння: лише 30% українців звинувачують у цьому керівництво Російської Федерації.

62% опитаних переконані, що зменшити рівень напруги в суспільстві має реальна, з покаранням винних, боротьба з корупцією у владній верхівці країни. Для порівняння: лише 40% вважають, що суспільну напругу зменшить досягнення реального прогресу на Донбасі.

Ситуацію в України розхитує Президент і його команда – мій головний висновок з наведених даних Інституту соціології НАН України. Точніше їх демонстративне “кришування” своїх корупціонерів.

57% громадян вважають ситуацію в політичній сфері напруженою, 32% – критичною. Більше половини (52%) не довірили б владу жодним з існуючих політичних партій.

Незважаючи на цифри вище, Порошенко-Луценко-Аваков і Ко вірять у перемогу на чергових виборах, готуватися до яких треба вже сьогодні.

Це означає, що “розпил” стане ще активнішим, схеми – іще масштабнішими, “віджим” – іще зухвалішим. Врештрі-решт, настав час наповнювати не тільки приватні фонди, а ще й виборчий.

Щоб робити це в комфортних і безпечних умовах, владі треба знищити Ситника з командою НАБУ, або, як мінімум, заблокувати створення антикорупційного суду.

Цілком очевидно, що нам, як країні, треба абсолютно протилежне.

Але якщо атаки на НАБУ спільними зусиллями нам вдавалося відбивати, то бій за антикорупційний суд ми поки програємо.

Разом ми можемо змусити Верховну Раду: проголосувати створення антикор.суду та зміну виборчого законодавства, а також скасувати/обмежити депутатську недоторканість.

Переконаний, що тридцять тисяч українців мирним протестом змусить владу зробити перераховане вище.

Давайте, мирно, без шин і двіжу, зберемося цими тридцятьма тисячами 17-го жовтня під ВРУ та обласними радами.

Давно не бачилися:). І ми – між собою, і влада – з нами.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Британська організація заявила про використання ІКЕА незаконно вирубаної української деревини
Канал “1+1” вісім років брехав Нацраді ТБ і радіо про частку Медведчука у власності і може бути позбавлений ліцензії
НАЗК перевірить голову СБУ Баканова через іспанську фірму

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності