Хто стоїть за травлею ЦПК – інфографіка

Або “національний інтерес” Народного Фронту.

Останніми днями нас часто запитують: хто вас мочить? Трохи зібрали інформацію про цих маріонеток: один рветься в політику, інший, що привів людей у камуфляжі під військкомат, куди ходив Шабунін, проходить у справі про контрабанду в АТО.

Ланцюжок від цих шісток тягнеться до Мартиненка, Кононенка та Злочевського – гарна компаха, да?

Прикольно, що ці гонго-активісти нічого не зробили, не є експертами в жодній з антикорупційних тем, але – опа! – з’являються в праймі інформаційного телеканалу та активно коментують свої “викриття”. Давайте розбиратися.

NF-02

Ху із Вася?

Василь Апасов, голова правління ГО Національний інтерес, у минулому – звільнений з Ньюзвану “журналіст”. З огляду на затерті вже дописи Васі у Твіттері та ФБ – був прихльником Антимайдану, але швидко перевзувся в люблюукраїну. Має дружину, спільно з якою заробили 5.2 лями за 2016 рік.

Цікаво, що цей новоспечений “викривач” антикорупціонерів-ФОПів – сам ФОП, на який у 2016 році невідомо звідки впало майже 2 лями (джерело не вказав), і ще якась копєєчка від тещі – Лозан Уляни, яка є власницею ТОВ “ІА “УНН” (ТОВ “ІА “УНН” (37535221).

У Васі є молода дружина-ФОП, працювала теж у мами на УНН. У 2016-му отримала від ТОВ ІА УНН скромну зарплату у 27 тищ, а від “підприємницької діяльності” – аж 3,46 лями. Це – майже 290 тисяч гривень на місяць! Журналісти, уявляєте собі такі гонорари за ось це, наприклад?

Іншу ТОВку-клон (теж ТОВ “ІА УНН” (38781010), в якій дружина Васілія є директором, в декларацію взагалі забули внести. Це тільки нам здається, що через ці ФОПи й ТОВки бабло ганяють?

Друг Васі та свідок на його весіллі – ведучий телеканалу 112 Володимир Полуєв, в гостях у якого минулого тижня товариш Пинзеник заробив собі на судовий позов від ЦПК, бо ніс повну про нас ахінею. Нагадаємо, Шабуніну участь в тому праймі відмінили.

Взагалі, у Васі багато друзів-викривачів. Наприклад, Тетяна Гончарова, яка була тамадою у Васі на весіллі, одне з облич піар-проекту Петрова “школа корупції”, де нещодавно теж несли якийсь брєд про ЦПК та й регулярно поносять всіх притомних антикорупціонерів. З іншим дружбаном дитинства – Дмитром Присяжнюком – Вася заснував ГО Національний Інтерес. У ГонГО є й третій співзасновник.

Ху із Ігорюня?

Третій співзасновник ГонГО Національний інтерес – Ігор Півень. Ми про нього вже писали: http://bit.ly/2sXx6nX. У минулому – інспектор по боротьбі з корупцією в еко-інспекції Полтавської обл. Помічник нардепа Сергія Тригубенка (БПП). Був співзасновником ТОВки, де директором працював брат Миколи Злочевського. Ігорюня також є співзасновником ГО “Спілка ветеранів військової розвідки”. Другим засновником Спілки є Пархоменко Сергій, заступник начальника філії ВГМК ПАТ ОГКХ, який скаржився на діяльність НАБУ, коли ті затримували керівника ОГКХ – менеджера екс-нардепа Миколи Мартиненка – Журила. Таке ото кубло.

Ігорюня організував ескорт з хлопців у військовій формі для зустрічі Шабуніна під Дніпровським військкоматом. Нагадаємо, що за вказівкою керівництва ЗСУ Дніпровський військкомат направив своїх комісарів вручати Шабуніну додому повістку. Все це якісь невідомі орки знімали на камеру і ввечері того ж дня запис з’явився у побитого “журналіста” Філімоненка – автора тенденційних фільмів про ЦПК. Сталося це після публічних погроз Ігорюні Шабуніну. До речі, Дніпровській військкомат був в шоці від ситуації і претензій до Віталія не мав.

Цікаво, чи перевдягнуті “побратими” Ігорюні-Феррарі знали, що він фігурує у кримінальному провадженні за кришування контрабанди? І що не вказав у декларації машинку, яку водить в нетверезому стані (притягався до відповідальності, втікав з місця злочину)? І що має 1,5 млн кешу, що зберігає в інвалюті і мешкає на елітній Оболоні в зареєстрованій на батька квартирі за 150 тис баксів?

Можливо, про це не знав товариш Пинзеник, коли поширив брехливий відос виробництва цього Націнтересу, то тегніть хтось його, нехай почитає.

Хоча, можливо, все це – і є національний інтерес Народного Фронту? Будемо далі шукати, бо зараз зібрали тільки факти на поверхні з відкритих нами реєстрів і декларацій цих “правдошукачів”.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Що має зробити влада, щоб отримати позитивну антикорупційну оцінку від ЄС: ЦПК розробив дорожню мапу виконання вимог Єврокомісії
Останній день співбесід серед кандидатів на директора НАБУ: машини з американських аукціонів та ігри з російських “однокласників”

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності