Екснардепа від “Народного фронту” Дзензерського оголосили у розшук

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) оголосило у розшук депутата минулого скликання Дениса Дзензерського, справу якого раніше зливала Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП).

Керівник САП Назар Холодницький зливав справу, добиваючись закриття провадження. Проте у листопаді минулого року, вже після зайняття посади генерального прокурора Русланом Рябошапкою, Дзензерському оголосили підозру у недостовірному декларуванні. 

Вже 15 січня цього року стало відомо, що колишнього депутата оголосило у розшук НАБУ . 

Нагадаємо, Дзензерський, будучи акціонером групи компаній «Веста», став поручителем у низці кредитних справ, взяв на себе борг «ВТБ Банк» і «Банк Кредит Дніпро» на загальну суму у майже 4 млрд грн.

Кредитори Дзензерського звернулися до суду та виграли справи про стягнення з нього коштів, але у деклараціях нардепа за 2015-2016 нардеп не вніс інформацію про ці фінансові зобов’язання.

Також Дзензерський не вказав у декларації інформацію про наявні на той час корпоративні права в ПАТ МНПК «Веста» у розмірі майже 8 млн грн.

Нацагентство з питань запобігання корупції 2017 року провело повну перевірку декларацій Дзензерського за 2015-2016 роки та також підтвердило ці порушення. 

Холодницький же сприяв закриттю справи щодо Дзензерського, а також змінював групу прокурорів після того, як Київський апеляційний суд поновив розслідування. Детальніше про це читайте в нашому Реєстрі злитих справ САП.

***

Відстежуйте найгучніші справи НАБУ і САП на нашому каналі у Telegram: https://t.me/fuckcorruption

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Вищий антикорупційний суд засудив ексзаступника міністра Гримчака до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності