Дубінський “подарував” 5 елітних автомобілів. Кому – невідомо

Become a Patron!

Народний депутат Олександр Дубінський “подарував” п’ять елітних автомобілів, повідомило Національне агентство з питань протидії корупції у відповідь на запит Центру протидії корупції. Хто зараз є фактичним власником машин – наразі незрозуміло. 

Оскільки депутат “дарував” транспортні засоби, він мав можливість не декларувати зміни в майновому стані.  

У НАЗК розповіли, що Дубінський оцінив вартість усіх машин у менш ніж 125 тисяч гривень (50 прожиткових мінімумів). Водночас сумарна ринкова вартість машин становить близько 5 450 000 грн.

“Якщо автівки були Дубінським юридично подаровані, але насправді це був продаж за готівку, можна говорити про удаваний правочин і ухилення від сплати податків. Але розслідувати і доводити це повинні правоохоронні органи”, – коментує юрист ЦПК Денис Свириденко. 

У вересні аналітики Центру протидії корупції виявили, що з реєстрів зникли автомобілі Mercedes-Benz E 55, Porche Carrera, Mercedes-Benz SL 500, Cadillac Escalade 6.2i та BMW Alpina B7, які належали Дубінському. 

Після цього ЦПК звернувся до Нацагентства із закликом перевірити, чи не порушив Дубінський Закон про запобігання корупції, який зобов’язує повідомляти про суттєві зміни в майновому стані. 

Дубінський неодноразово звертав на себе увагу Центру протидії корупції. Наприклад, після заяви ЦПК Офіс генпрокурора відкрив справу проти депутата через легалізацію та несплату податків. У межах проєкту “Серпом по рейтингу” ми нарахували 30 зашкварів Дубінського під час роботи в парламенті. 

У січні 2021 року США запровадили санкції проти Дубінського після звернень ЦПК. Його американські активи та рахунки підлягають блокуванню. Крім того, він не має права на в’їзд до Штатів.

Через кілька тижнів після цього YouTube заблокував канал Дубінського.

Більше про активи та антиукраїнську діяльність близького соратника олігарха Ігоря Коломойського можна почитати на сторінці нашого проєкту Visaban.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Пропозиція на 22 мільйони: що сказав Микитась на записах НАБУ і чому там прозвучали прізвища Татарова, Симоненка та Стефанішиної
Антикорупційний суд вперше розгляне питання конфіскації активів російського олігарха

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності