Підтримати

Детективів в антикорупційне бюро перевірятимуть на IQ та психологічні тести

Усі кандидати в детективи Національного антикорупційного бюро проходитимуть General Skills тест – один з різновидів IQ-тестів, яким перевіряють логічне мислення людини.

Також додатково їм необхідно буде пройти психологічні тести,  а саме ММPI, які дозволяють визначити психологічний портрет людини.

На тестах із General Skills  кожний з майбутніх детективів повинен набрати не менше 20 балів із 60 можливих. Тестування розпочнуться вже цього ти тижня.

“Загальна освіченість та логічне мислення є одними із ключових якостей, необхідних детективу, – стверджує Дарина Каленюк, член Конкурсної комісії НАБУ та виконавчий директор “Центру протидії корупції”. – Мінімальний поріг у 20 балів на таких тестах є міжнародним стандартом, саме тому було прийнято рішення використати його і при відборі детективів до Антикорупційного бюро”.

За рішенням керівництва НАБУ до співбесід будуть допущені 300 кандидатів, які наберуть найбільшу кількість балів з тестів на General Skills.

Тим не менше, під час співбесід Конкурсна комісія враховуватиме і результати тестів на знання законодавства, де майбутні детективи мали набрати 70 зі 100 можливих балів.

З 2500 претендентів на детективів НАБ тест на знання законодавства пройшли 980 кандидатів. З-поміж них після складання General Skills-тесту та співбесід Конкурсна Комісія планує обрати 100 детективів.

Національне антикорупційне бюро – новий спеціалізований правоохоронний орган, який займатиметься боротьбою з корупцією виключно серед високопосадовців – міністрів, депутатів, суддів, прокурорів, вищого офіцерського складу військовослужбовців, керівників великих державних підприємств, тощо.

Також до підслідності Національного бюро відносяться також корупційні злочини, вчинені чиновниками нижчого рівня, якщо розмір предмету злочину (або завданої ними шкоди) дорівнює або перевищує п’ятсот  мінімальних заробітних плат, тобто 600 тис. гривень.

Приклади General Skills  тестів можна побачити тут.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності