Data Ocean стала технічним партнером проєкту ЦПК PEP.ORG.UA. Як покращиться користування Реєстром публічних діячів

Громадська організація “Центр протидії корупції” заручилася партнерством із провайдером доступу до державних реєстрів Data Ocean. Завдяки цьому  користувачі проєкту ЦПК – PEP.ORG.UA (Відкритий реєстр національних публічних діячів) – отримуватимуть актуальні дані з комфортною інтеграцію у власні корпоративні системи завдяки стандарту Rest API. 

Це означає спрощення роботи з даними реєстру: відтепер не потрібно завантажувати великі файли (таблиці) та шукати у списку національних публічних діячів власних клієнтів: користувач завжди матиме доступ до найсвіжіших даних, оскільки інформація оновлюватиметься автоматично, а також матиме можливість налаштувати повідомлення про зміни у реєстрі.

Щоб отримати доступ до Реєстру, необхідно перейти за посиланням та зареєтруватися: https://dataocean.us/pep/.

Data Ocean – це компанія, яка забезпечує доступ до державних реєстрів та інших структурованих даних із прямим доступом та автоматичним оновленням. Цей проєкт є соціально орієнтованим: 2/3 співробітників Data Ocean – ветерани російсько-української війни, учасники бойових дій.

PEP.ORG.UA – це відкритий реєстр національних публічних діячів, який адмініструє “ЦПК” в рамках протидії відмиванню брудних коштів через фінансові установи. Ним користуються фінансовими установи, нотаріуси, юридичні  та інші компанії в Україні та за кордоном для ідентифікації українських політичних діячів серед своїх клієнтів. Реєстр   рекомендований до використання для цілей фінансового моніторингу Національним банком України та Державною службою фінансового моніторингу України.

Реєстр PEP.ORG.UA є також одним з джерел для журналістських розслідувань, для яких необхідно визначати пов’язаність між фізичним особами та їхні зв’язки з юридичними особами. Розширені досьє політичних діячів містять детальний опис інформації про особу, з посиланнями на джерела, документи та інші докази достовірності інформації.

Для журналістів-розслідувачів та українських державних установ доступ до відкритих даних може бути наданий на безкоштовних умовах. Обґрунтований запит на такий доступ надсилайте на info@dataocean.us.

Користування сайтом PEP.ORG.UA без доступу до даних в машинозчитувальному форматі залишиться безкоштовним. 

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Закликаємо народних депутатів врахувати рекомендації Венеційської комісії в законі про процедуру призначення суддів Конституційного Суду
Активісти перекрили автостраду міжнародного значення між Німеччиною та Польщею з вимогою, щоб Європейський союз припинив торгівлю з Росією!
ДБР вдруге закрило кримінальне провадження щодо ймовірного відмивання грошей соратником Коломойського

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності