Членкиня правління ЦПК Анастасія Красносільська залишає організацію для участі в парламентських виборах

Анастасія Красносільська, членкиня правління Центру протидії корупції, яка також очолювала адвокаційний напрямок організації, увійшла до передвиборчого списку політичної партії і має плани брати участь у дострокових парламентських виборах.

31 травня 2019 року Анастасія вийшла зі складу правління ЦПК, на початку червня — припинила співпрацю з організацією як керівниця адвокації.

У лютому цього року правління також залишила Олександра Устінова.

Нещодавно стало відомо, що Олександра приєдналася до однією з партій і братиме участь у виборах разом з ними.

У ЦПК сподіваються на продовження плідної співпраці з обома експертками щодо просування антикорупційного порядку денного в парламенті.

Ми зичимо колишнім колежанкам успіхів у новій царині і нових надзвичайних звершень!

Центр протидії корупції є рівновіддаленим від усіх політичних гравців – не вступає в агітацію та не просуває жодну політичну силу чи окремих політиків.

Організація веде перемовини з представниками влади, які отримали її у легітимний спосіб, а також з іншими суб’єктами політичної діяльності виключно для досягнення цілей і завдань організації.

Довідково:

Юристка за фахом, Анастасія Красносільська приєдналася до Центру протидії корупції на початку 2016 року.

За цей час, тісно співпрацюючи з українськими та міжнародними експертами, вона зробила чималий внесок у створення антикорупційного суду – від розробки і ухвалення закону до контролю за процесом відбору суддів.

При цьому команда Анастасії займалася постійним моніторингом та аналізом законопроектів і судових рішень з метою попередження атак на незалежність антикорупційних органів.

Центр протидії корупції – українська громадська організація, що бореться з великою політичною корупцією. Місія ЦПК – встановлення невідворотності покарання за корупційні злочини, вчинені високопосадовцями, а саме: позбавлення волі та конфіскація майна.

Поділитись новиною

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності