Чаусу продовжили цілодобовий домашній арешт і призначили справу до розгляду по суті

Колишній суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом ще два місяці – до 24 січня 2022 року. Він має носити електронний браслет та дотримуватися ряду інших обов’язків.

Таке рішення ухвалили судді Вищого антикорупційного суду у складі Євгена Крука, Інни Білоус та Олексія Кравчука.

Прокурор звертала увагу, що Чаус п’ять років переховувався від правосуддя, просив притулок у Молдові, там навчається його син, тому існують ризики, що в разі призначення більш легкого запобіжного заходу екссуддя може втекти.

Захист просив змінити запобіжний захід, щоб Чаус міг працювати і заробляти гроші. Він має на утриманні неповнолітнього сина й маму, у якої згорів будинок. Адвокати також надали гарантію від ФОП, який був готовий взяти Чауса на роботу, якби йому змінили запобіжний захід.

На сьогоднішнє засідання Чаус прийшов у бронежилеті. Адвокати заявили клопотання про розгляд справи у закритому судовому засіданні. На їхню думку, відкритий розгляд створює ризики для життя та здоров’я підзахисного, під час розгляду буде оголошуватися закрита інформація, а також те, що через резонансність провадження журналісти можуть спотворювати інформацію про справу.

Однак колегія відмовила у закритому режимі розгляду справи.

Перше засідання по суті призначене на 9:00 30 листопада.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Пропозиція на 22 мільйони: що сказав Микитась на записах НАБУ і чому там прозвучали прізвища Татарова, Симоненка та Стефанішиної
Антикорупційний суд вперше розгляне питання конфіскації активів російського олігарха
Вищий антикорупційний суд засудив ексзаступника міністра Гримчака до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності