Чаус каже, що майже нічого не чує. Засідання перенесли

Вищому антикорупційному суду довелося перенести засідання в справі колишнього судді Дніпровського районного суду Києва Миколи Чауса, якого обвинувачують в отриманні 150 тисяч доларів хабаря

Адвокат каже, що Чаус майже нічого не чує. Йому треба зробити або операцію, або терапевтичне лікування. Це буде зрозуміло після діагностики, а щоб її пройти, треба відстояти живу чергу, при тому із залученням державної охорони і дозволом прокурора. Тому захист попросив перерву.

У відповідь прокурор зазначила, що питання зі слухом Чауса тягнеться ще з досудового розслідування, тому не факт, що за два тижні вдасться щось вирішити. Прокурор наголосила, що може говорити повільно та голосно, щоб обвинувачений усе чув.

В результаті судді вирішили частково задовольнити прохання захисту і відкласти засідання на тиждень.

Також сьогодні мало відбутися підготовче засідання в справі екскерівника “Укрбуду” Максима Микитася. Слухання теж відклали, оскільки до суду не прийшов його адвокат Максим Габрієлян. Наступне засідання призначили аж на січень 2022 року.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Пропозиція на 22 мільйони: що сказав Микитась на записах НАБУ і чому там прозвучали прізвища Татарова, Симоненка та Стефанішиної
Антикорупційний суд вперше розгляне питання конфіскації активів російського олігарха
Вищий антикорупційний суд засудив ексзаступника міністра Гримчака до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності