Підтримати

#АваковЙди: Активісти їдуть до будинку міністра МВС з вимогою відставки

У суботу, 17 листопада, о 11:00 на парковці за адресою Володимирський узвіз, 2 (за будівлею Національної філармонії) активісти Автомайдану, ініціативи «Хто замовив Катю Гандзюк?» та ГО «Центр протидії корупції» розпочнуть автопробіг до будинку міністра МВС Арсена Авакова.

Колона з понад 100 автомобілів вирушить до комплексу «Фортеця», який знаходиться на балансі МВС та де, за даними журналістських розслідувань, проживає Арсен Аваков.

Під будинком міністра МВС активісти проведуть мітинг та залишать величезний сміттєвий бак як символ проваленої реформи правоохоронних органів. На мітингу виступлять активісти зі «списку Гандзюк» щодо яких було здійснено замовні напади з початку 2017 року.

Причиною акції є, зокрема, провал реформи МВС, саботаж розслідувань нападів на активістів, відсутність покарань правоохоронців за неефективність розслідувань нападів на активістів на місцях. Єдиною вимогою активістів до міністра МВС зараз – є лише негайне його звільнення.

Сторінка заходу в мережі Facebook: https://www.facebook.com/events/1405898892874453/

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Депутати правоохоронного комітету пропонують відкотити назад реформу прокуратури, давши привілеї людям з системи
Правоохоронний комітет Ради з ініціативи депутатів Авакова та Коломойського просуває незаконну постанову про звільнення Ситника

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності