Апеляційна палата ВАКС залишила 30 млн гривень застави для Труханова

Судді Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду Віктор Панкулич, Сергій Боднар та Ігор Панаід залишили без змін запобіжний захід меру Одеси Геннадію Труханову в справі про злочинну організацію.

Він має сплатити понад 30 мільйонів гривень застави. Адвокати подавали клопотання про більш м’який запобіжний захід. Прокурор Валентин Мусіяка, зі свого боку, просив заарештувати Труханова або збільшити розмір застави. Він пояснював, що Труханов за бажання може почати переховуватися від слідства.

У жовтні мер Одеси отримав нову підозру. Його вважають причетним до заволодіння активами територіальної громади Одеси та легалізації доходів. Загалом у справі 16 підозрюваних, включно з неофіційним “господарем Одеси” Володимиром Галантерником, якого вважають керівником злочинної організації. Загальний розмір завданої шкоди оцінюють у більш ніж пів мільярда гривень.

Раніше суддя Вищого антикорупційного суду Оксана Олійник призначила Труханову понад 30 млн гривень застави. Він досі її не вніс.

Однак тепер Труханов не пізніше ніж протягом п’яти днів зобов’язаний внести заставу на відповідний рахунок суду або забезпечити її внесення іншою особою та надати документ, що це підтверджує. Якщо кошти не будуть сплачені, прокурор зможе просити збільшення застави або призначення більш тяжкого запобіжного заходу. Однак сумнівів у тому, що застава буде внесена, у нас майже немає, адже чинне законодавство не містить вимог щодо перевірки законності походження коштів, які вносяться у якості застави

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Вищий антикорупційний суд засудив ексзаступника міністра Гримчака до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності