Підтримати

АНОНС — Завтра відбудеться останнє у 2018 році засідання у справі Мартиненка

У п’ятницю 28 грудня у Шевченківському районному суді міста Києва продовжиться судовий розгляд у справі колишнього нардепа Миколи Мартиненка. Суд перейде до дослідження наданих прокуратурою Швейцарії за запитом НАБУ доказів.  

Початок суду — 09.00. Адреса суду — Дегтярівська, 31-А. Головуюча суддя — Щебуняєва Л.Л.

Минуле судове засідання, що мало відбутися у вихідний день 24 грудня, перенесли за клопотанням САП. Як пояснив прокурор Скибенко, засідання у державний вихідний загрожує відводом прокурора.

10 грудня колегія суддів відмовила захисту Мартиненка у недопуску до справи флешки із доказами, наданими прокуратурою Швейцарії.

Адвокати екс-нардепа Мартиненка вимагали цього, адже докази на флешці серед іншого підтверджують, що Мартиненко є бенефіціарним власником компанії, на яку перерахували 6,4 млн євро відкату.

На засіданні 24 грудня суд має перейти до дослідження вмісту флешки.

Очевидно адвокати продовжуватимуть заперечувати проти розгляду незручних для них доказів від швейцарців. Так минулого разу вони намагалися поставити під сумнів переклад документів.

Колишнього народного депутата від Народного Фронту Миколу Мартиненка підозрюють у причетності до розкрадання коштів на двох держпідприємствах – “СхідГЗК” та “НАЕК “Енергоатом” на загальну суму понад 695 мільйонів гривень.

Обвинувальний акт стосовно Миколи Мартиненка: 
http://bit.ly/2EROVOw

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
АНОНС — У ВАКС почнуть розгляд справу “бурштинових екснардепів” Розенблата і Полякова

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності