АНОНС — Завтра відбудеться перше засідання по суті справи про недекларування Труханова

У середу 6 листопада у Вищому антикорупційному суді (ВАКС) почнуть слухати по суті справу щодо недекларування майна міським головою Одеси Геннадієм Трухановим у 2015-2016 роках.

Початок засідання — 10:00. Головуючий суддя — Ногачевський В.В. Адреса суду — м. Київ, проспект Перемоги, 41.

У п’ятницю 1 листопада у ВАКС відбулося підготовче засідання щодо Труханова. На ньому прокурор у справі Олександр Омельченко розповів, що недекларування майна за 2015 рік може бути виключене з обвинувачення, адже минув визначений законом строк притягнення до відповідальності (три роки).

Проте зауважимо, що це не зменшує відповідальності Труханова у разі доведення вини. Сума незадекларованого майна за 2016 рік складає 18 млн грн, чого цілком достатньо для повноцінного покарання. 

Нагадаємо, за даними слідства, одеський мер не вніс до декларації за 2015 і 2016 роки майно на 32 млн грн і 18 млн грн відповідно. 

Майно переважно належить цивільній дружині Труханова Тетяні Колтуновій: квартира в Одесі у 234,5 квадратного метра, дача у 560,6 квадратів, елінг (місце для зберігання та ремонту суден) площею 228,8 квадратів, два паркомісця, нежитлове приміщення у 271 квадратний метр.

Окрім того, Труханов вирішив не декларувати автомобілі Toyota RAV4 і Mercedes ML350 CDI4 Matic, а також частки у чотирьох компаніях і доходи ексдружини.

Труханов перебував у шлюбі з Колтуновою від 1985 до 1997 року. Але протягом 2015-2016 мав спільний побут з ексдружиною, тож і декларувати її майно він зобов’язаний. 

Тепер одеському міськоголові загрожує до двох років позбавлення волі, а також позбавлення права займати певні посади (крім виборних).

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Вищий антикорупційний суд засудив ексзаступника міністра Гримчака до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності