Підтримати

АНОНС — Завтра у суді зачитають обвинувальний акт у справі мера Одеси Труханова

Завтра 14 листопада у Малиновському районному суді Одеси розпочнеться розгляд по суті у справі мера Одеси Геннадія Труханова. Під час засідання планують зачитати обвинувальний акт Труханову та його спільникам.

Початок засідання — 15:00. Адреса суду — Одеса, вул. Василя Стуса, 1а. Головуючий суддя — Сергій Черевко.

Зауважимо, що 9 листопада Одеський суд відмовив виводити зі справи спільницю мера Одеси — Галину Богданову, яка оцінила розвалені будівлі екс-заводу “Краян” у 40 разів дорожче від їхньої попередньої вартості.

Прокурори САП надали необхідні документи, що стало підставою для рішення суддів. Якби з Богданової зняли звинувачення — добитися реальних вироків для Труханова і його спільників було б неможливо.

Минулого судового засідання суд також вирішив слухати справу мера Одеси тиждень через тиждень, починаючи з 2019 року. Ще кілька засідань має відбутися цього року.

“Враховуючи виражений суддями намір якомога швидше розглянути справу, що зовсім непритаманно нашим судам останнім часом, цілком імовірним є сценарій винесення рішень у першій і по можливості апеляційній інстанції до запуску Антикорсуду, щоб його уникнути”, — коментує юрист ЦПК Віталій Цокур.

Нагадаємо, 2016 року Одеська міськрада на чолі з Трухановим купили приміщення колишнього заводу “Краян” за 185 млн грн, яке за 10 місяців до того, приватна фірма придбала в державного товариства через “компанії-прокладки” за 4,3 млн грн.

Посилаючись на оцінку Богданової, Труханов обґрунтував перед депутатами Одеської мерії вартість майже зруйнованого екс-заводу і ті ухвалили потрібне йому рішення про купівлю майна за завищеною ціною.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності