Підтримати

АНОНС — Завтра суд вирішить, чи змінювати обсяг обвинувачення для Труханова у справі на 185 млн грн

У вівторок 16 квітня у Малиновському районному суді Одеси продовжиться розгляд у справі мера Одеси Геннадія Труханова. У судовому засіданні прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) мають заявити клопотання про зміну обсягу обвинувачення.

Початок засідань — 10:00. Адреса суду — Одеса, вул. Василя Стуса, 1а. Головуючий суддя — Сергій Черевко.

Під час минулого засідання, 9 квітня, прокурори САП просили три тижні для зміни обсягу обвинувачення. Судді надали мінімальний строк — тиждень.

16 квітня  стане відомо, у чому полягає зміна обвинувачення, про яку розповідав прокурор САП Максим Кравченко.

Під час минулого засідання прокурори також допитали останнього обвинуваченого у справі  — самого Труханова. Він заявив, що не набув статусу ані підозрюваного, ані обвинуваченого.

Під час виступу Труханов зазначив, що вважає справу проти себе “грубим втручанням” посадовців у “законну роботу органів місцевого самоврядування”.

Якби не клопотання прокурорів САП, то у справі Труханова почалися б судові дебати — фінальна стадія слухань, після якої судді ухвалюють рішення.

Зауважимо, що під час засідань більшість свідків у справі, яких суд зміг допитати, відмовлялися давати покази або ж заявляли, що не пам’ятають основних моментів стосовно обґрунтованості ціни під час купівлі будівель заводу.

Імовірно, такі покази свідків свідчать про вплив Труханова, який продовжує керувати Одесою. Його донині не відсторонили від посади міського голови, незважаючи на відкриті проти міськради та Труханова особисто кримінальні справи та декларування недостовірної інформації.

Нагадаємо, 2016 року Одеська міськрада на чолі з Трухановим купили приміщення колишнього заводу “Краян” за 185 млн грн, яке за 10 місяців до того, приватна фірма придбала в державного товариства через “компанії-прокладки” за 4,2 млн грн.

Так, Малиновський суд Одеси розглядає  обвинувачення щодо Труханова та спільників від жовтня 2018 року.

Від початку 2019 судовий розгляд справи набрав небаченої в українських судах швидкості. Судді Черевко, Передерко та Корой відкладають усі інші засідання, аби якнайшвидше розглянути справу одеського мера.

***

Читайте також:

Чи світить Труханову покарання за аферу з “Європейською мерією”: https://bit.ly/2WnV3T5

Розвалини заводу для Одеси. Докази кримінальної справи Труханова: https://bit.ly/2HQoPvN

Справа Труханова: як Одеська мерія вже рік не може повернути 95 млн грн, розтрачених на схемі з “Краяном”: https://bit.ly/2FTUUAs

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності