АНОНС — Завтра Апеляційний суд розгляне справу про відсторонення Гаврилової

Завтра 1 березня о 12.45 Апеляційний суд міста Києва (Солом’янська 2а) розгляне  справу щодо відсторонення від займаної посади голови Державної аудиторської служби — Лідії Гаврилової.

Нагадаємо, що Лідія Гаврилова, за версією слідства, протягом 2015-2016 років отримала активів на 10 млн грн та не внесла їх в декларацію.

Справа в тому, що суд першої інстанції відмовив детективам НАБУ та прокурорам САП відсторонити пані Гаврилову від займаної посади.  Тепер на думку слідства, надалі перебуваючи на посаді вона зможе здійснювати вплив на хід слідства та свідків.

Хочемо нагадати, що 23 січня 2018 року детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили голові Державної аудиторської служби України про підозру у незаконному збагаченні в розмірі близько 10 млн грн та декларуванні недостовірних даних. Пізніше пані Гаврилова в своєму інтерв’ю заявила, що “кожен українець має золоті злитки”.

Апеляційний суд вже мав розглянути справу про відсторонення Гаврилової 12 лютого, проте засідання відклали через те, що матеріали справи не надійшли з районного суду.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Вищий антикорупційний суд засудив ексзаступника міністра Гримчака до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності