Підтримати

АНОНС ЗМІНЕНИЙ – “Володя, розберися нарешті з ОАСКом”: для Зеленського під Офісом президента проведуть урок правознавства

Центр протидії корупції та “Автомайдан” у межах всеукраїнської школи онлайн проведуть урок для президента України Володимира Зеленського. Урок планувався на завтра, 17 червня, однак через технічні причини ми переносимо його.

Нова дата: четвер, 18 червня, о 10:00.

Де: навпроти Офісу президента на сходах до театру Івана Франка (ліворуч від будинку з химерами).

Тема уроку: “Як ліквідувати Окружний адміністративний суд Києва” (ОАСК). Також вчителі-активісти представлять онлайн-спецпроєкт, у якому зібрані найбільш кричущі приклади свавілля київського суду. 

Вчителі-експерти: 

  • Віталій Шабунін, голова правління Центру протидії корупції;
  • Катерина Бутко, активістка Автомайдану, координаторка проєкту PROSUD.

План уроку. Учень Володя дізнається про те, що таке ОАСК та те, що існування цього дискредитованого суду виключно його відповідальність. Адже розформувати суд можна лише через подання відповідного законопроєкту до Верховної Ради від глави держави.

Володі нагадають про найскандальніші рішення ОАСКу, кримінальну справу проти його суддів та обіцянку президента розібратися з цим судом: 

«Мені в цілому ніхто ручний не потрібен. Готовий розібратися з цим питанням. Готовий підписати указ, який допоможе справедливості й з приводу окружного адмінсуду… Немає питань», — казав Зеленський на пресконференції 8 місяців тому. 

Також Володя отримає матеріали для домашнього опрацювання: онлайн-спецпроєкт, де зібрана основна інформація про Окружний адміністративний суд Києва.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Венеційcька комісія терміново виступила за вирішальну роль міжнародних експертів у реформі української ВРП
АНОНС – Комітет Костіна планує провалити перезавантаження Вищої кваліфкомісії суддів

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності