АНОНС – Вночі горів будинок Віталія Шабуніна. ЦПК анонсує пресконференцію

Сьогодні о 13:00 відбудеться пресконференція для журналістів щодо будинку голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна, який вночі, ймовірно, підпалили. Запрошуємо ЗМІ побачити все на власні очі. 

Адреса: 16 вулиця Ентузіастів, буд 4 (метро Славутич).

Постраждалих унаслідок пожежі немає: Віталія з сім’єю не було, а  батьки встигли вибігти: сусідка почула вибух і побачила, як спалахнули двері будинку.

Шабунін виключає вибух газу, адже два тижні тому газова служба перевірила лічильник і всі з’єднання. 

Натомість, в ЦПК припускають зв’язок події це із діяльністю організації. Організація професійно займається антикорупційною та судовою реформами, організація є автором ряду резонансних розслідувань та ініціатором кримінальних проваджень щодо ТОП-посадовців держави.

Також Центр відомий своєю критикою правоохоронних органів, зокрема Генпрокуратури, СБУ та Нацполіції з МВС. Водночас Шабунін пов’язує подію із неспроможністю влади захистити громадських активістів. 

В ЦПК заявляють про необхідність проведення незалежної експертизи та з’ясування причин пожежі. Нагадаємо, що організація вже неодноразово ставала об’єктом атак з боку в тому числі влади, правоохоронних органів та фігурантів антикорупційних розслідувань.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
AntAC’s letter to Atlantic Council regarding Akhmetov’s funding
Заява громадськості щодо катастрофічних екологічних наслідків бездіяльності Верховної Ради
Громадські організації закликають Президента заветувати зміни до закону про фінансування партій

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності