Підтримати

АНОНС — В Антикорсуді вирішать, чи продовжити терміни розслідування справи щодо захоплення влади суддями ОАСК

У четвер, 10 вересня, у Вищому антикорупційному суді вирішуватимуть питання про продовження термінів досудового розслідування у справі щодо створення злочинної організації і захоплення влади суддями Окружного адміністративного суду Києва на чолі з його головою Павлом Вовком.

Слідчий суддя: Андрій Біцюк.

Початок засідання: 13:00.

Адреса суду: вул. Хрещатик, 42-А.

Згідно із Кримінальним процесуальним кодексом, з моменту вручення підозри розслідування має бути завершене протягом двох місяців. Строк досудового розслідування щодо суддів ОАСКу спливає 17 вересня, тому детективи Національного антикорупційного бюро просять продовжити його.

Нагадаємо, у липні цього року детективи НАБУ оголосили підозри суддям Окружного адміністративного суду Києва Павлу Вовку, Євгену Аблову, Ігорю Качуру, Володимиру Келеберді, Олексію Огурцову та Ігорю Погрібніченку. Їх підозрюють у створенні злочинної організації і захопленні суддівської влади. 

НАБУ оприлюднило серію записаних розмов суддів ОАСК. Судячи з плівок, Вовк і його підлеглі втручалися в роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Вищої ради правосуддя, Державної судової адміністрації, а також встановлювали за номером телефону місце перебування журналістки, хизувалися своїми статками тощо. 

У вівторок, 1 вересня, Вища рада правосуддя розглядала питання про відсторонення суддів ОАСК від виконання своїх повноважень. Проте члени ВРП одноголосно відмовилися відсторонювати їх за надуманою причиною: нібито підозра вручена неправильно, тож фігурантів справи на можна вважати підозрюваними.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Справу щодо ймовірно незадекларованої вілли та інших статків Авакова закрили через скандальне рішення Конституційного Суду
Як обирати суддів КСУ: відповідь громадськості на проблеми конституційного правосуддя

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності