АНОНС — У ВАКС почнуть досліджувати докази у справі про недекларування Труханова

У понеділок 9 грудня у Вищому антикорупційному суді відбудеться засідання у справі про недекларування майна цивільної дружини міським головою Одеси Геннадієм Трухановим. Суд має почати дослідження доказів.

Початок засідання: 9:00. Адреса суду: проспект Перемоги, 41. Головуючий суддя: Віктор Ногачевський.

Дослідження доказів мало початися ще 22 листопада, але Труханов не з’явився на нього. За словами адвоката, причиною були “особисті обставини”, які він не захотів розголошувати на загал. Згодом у ЗМІ з’явилася інформація, що одеського мера прооперували.

На засіданні 6 листопада почалося слухання справи по суті. Прокурор зачитав обвинувачення, сторони також проголосили свої вступні промови.

Під час вступної промови прокурор оприлюднив частину прослушки, здійсненої Національним антикорупційним бюро (НАБУ). На ній колишня дружина Труханова (за даними слідства — нині цивільна дружина) Тетяна Колтунова розмовляє з їхньою спільною донькою про «дурдом» і необхідність «декларувати шуби, сережки, годинники і всі подарунки», що, на її думку, є «ласим шматочком» для правоохоронців.

Сам Труханов заявив, що часто з’являвся в будинку ексдружини, аби просто відвідувати доньку. Він додав, що хоче, аби дослідження деяких доказів відбувалося закрито від преси.

Нагадаємо, за даними слідства, одеський мер не вніс до декларації за 2015 і 2016 роки майно на 32 млн грн і 18 млн грн відповідно. 

Майно переважно належить цивільній дружині Труханова: квартира в Одесі у 234,5 квадратного метра, дача у 560,6 квадратів, елінг (місце для зберігання та ремонту суден) площею 228,8 квадратів, два паркомісця, нежитлове приміщення у 271 квадратний метр.

Одеський мер також не задекларував автомобілі Toyota RAV4 і Mercedes ML350 CDI4 Matic, а також частки у чотирьох компаніях і доходи ексдружини.

Труханов був одруженим на Колтуновій протягом 1985-1997 років. Але протягом 2015-2016 мав спільний побут з ексдружиною, тож і декларувати її майно він був зобов’язаний.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Вищий антикорупційний суд засудив ексзаступника міністра Гримчака до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності