АНОНС — У суді покажуть відео, на якому прокурор ГПУ пропонує хабар за роботу в НАБУ

У середу, 21 листопада, Голосіївський райсуд Києва дослідить відео негласки, на якому зафіксовано пропозицію хабара екс-прокурора ГПУ Олександра Матюшка членам конкурсної комісії за працевлаштування в НАБУ.

Початок засідання — 16.30. Головуючий суддя — Дмитро Валігура. Адреса суду — вул. Полковника Потєхіна, 14А.

Фактично, це істотний доказ, який безперечно свідчить про вчинення злочину, а саме — пропозицію неправомірної вигоди. Відповідно, від того, як буде досліджено це відео — залежатиме рішення суду.

Відзначимо, що справа слухається у суді від березня 2016 року.

Нагадаємо, 17 лютого 2016 року НАБУ повідомило про затримання прокурора ГПУ, який пропонував членам конкурсної комісії хабар у 10 тисяч доларів США за працевлаштування в Бюро. Прокурор ГПУ Олександр Матюшко хотів забезпечити позитивне рішення, щоб стати керівником чи заступником керівника підрозділу детективів НАБУ.

На суді Матюшко заявляв, що «ніякого злочину не вчиняв» та вважає події «підкупом і провокацією з метою створення вигляду боротьби з корупцією».

За інформацією НАБУ, Матюшко від 2013 року працював прокурором у Генеральній прокуратурі України, а до того був районним прокурором в Кіровоградській області.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Пропозиція на 22 мільйони: що сказав Микитась на записах НАБУ і чому там прозвучали прізвища Татарова, Симоненка та Стефанішиної
Антикорупційний суд вперше розгляне питання конфіскації активів російського олігарха

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності