Підтримати

АНОНС — У справі Шабуніна вдруге спробують допитати рентгенолога, який оцінював ушкодження провокатора Філімоненка

У понеділок 3 червня у Дніпровському райсуді Києва відбудеться друга спроба допиту рентгенолога, який оцінював ушкодження провокатора Філімоненка у справі голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна. На минуле засідання свідок не з’явився.

Час — 14:00. Адреса — вулиця Кошиця, 5.

Минулого разу рентгенолог не з’явився на засідання суду, мотивуючи це тим, що начебто не може бути свідком у цій справі. Проте адвокат Шабуніна клопотав про те, щоб фахівця залучили до допиту в обов’язковому порядку.

Ушкодження у Філімоненко за дивним збігом обставин, лікарі змогли виявити лише після 12 днів його перебування у лікарні.

Крім того, у медичному висновку є суттєві розбіжності —  ушкодження провокатора зафіксовано на лівій стороні обличчя, хоча на відео видно, що Шабунін вдарив його по правій половині.

Також під час попереднього засідання провокатор Всеволод Філімоненко просив допитати у справі колишнього президента України Петра Порошенка, генерального прокурора Юрія Луценка і міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, у чому суддя відмовила.

Керівника ЦПК Віталія Шабуніна обвинувачують за статтею 345-1 “Погроза або насильство щодо журналіста” Кримінального кодексу України.

Так, улітку 2017 він вдарив Всеволода Філімоненка — провокатора, який називає себе журналістом, а насправді — провокатора та відео-блогера, що прикривається посвідченням журналіста непрацюючого видання.

Медична експертиза щодо Філімоненка відбувалася зі значними порушеннями. Після інциденту лікарі “швидкої” не зафіксували перелому у провокатора, але вже через 12 днів сумнівний медексперт Давид Валіахметов виявив начебто ушкодження середньої тяжкості.

Валіахметов, який займає посаду завідуючого відділу судово-медичної експертизи Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи, свого часу робив експертизи Роману Насірову та навіть “відмазував” вбивцю.

Читайте більше про справу Шабуніна: https://goo.gl/cqfrAo    

Хронологія справи: http://bit.ly/2LmuEQq     

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Аваков намагається легалізувати негласні слідчі дії щодо ЦПК за допомогою нардепа Деркача. Заява
Хронологія переслідувань: суд допитав Шабуніна у справі про побиття псевдожурналіста Філімоненка
АНОНС — Справа Шабуніна: завтра у суді мають допитати провокатора Філімоненка

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності